Kāpēc pēc fināla izšķīrās visi Netīro deju pāri? Galvenais horeogrāfs atklāj aizkulišu stāstu un notikumus, ko nebija ieplānojis neviens scenārists

8 komentāri
Kāpēc pēc fināla izšķīrās visi Netīro deju pāri? Galvenais horeogrāfs atklāj aizkulišu stāstu un notikumus, ko nebija ieplānojis neviens scenārists
TV3 publicitātes foto

Lai arī šova Netīrās dejas fani, uzzinājuši, ka visi trīs izveidotie pāri jau izšķīrušies, neslēpj vilšanos, spēles galvenais horeogrāfs Deniss Tumakovs, kurš bija ar visiem varoņiem dienu no dienas un pārzina notikumu sīkākās nianses, atklāj, ka aiz visa patiesībā slēpjas vairākas lielas veiksmes. Un stāsts, iespējams, nav beidzies…

Uzzinājis, ka pilnīgi visi pārīši izšķīrušies, Tumakovs bijis šokā, taču horeogrāfs uzsver, ka tas nekādā veidā nenorāda uz to, ka šovs būtu izgāzies.

“Tas, kas notika šovā, bija simtprocentīga mīlestības uzvara. Uz kaut ko tādu pat mēs nebijām cerējuši, tas nebija nekāds scenārijs.

Paskatieties paši – kāds Ainārs bija sākumā un kāds beigās! Šajā īsajā un koncentrētajā laikā viņš teju pārvērtās par citu cilvēku! Fināla izvēle – tas bija kā no grāmatas, kā pasakā. Īsta mīlestības uzvara, ko nekāds scenārijs nebija paredzējis,” sarunā ar Skaties.lv jūsmo Tumakovs.

Video

Viņš uzsver, ka Aināra transformācija, īstas kaislības un patiesas emocijas – tas viss bijis tas, ko Netīro deju veidotāji pat gribēdami nebūtu varējuši ieplānot un kā vērts bijis rīkot šo vasaras piedzīvojumu.

“Šovs bija kā tāda pasaka reālajā dzīvē, kas kā dalībniekiem, tā skatītājiem iedeva ticību mīlestības spēkam. Viss beidzās labi, bet to, kā stāsts attīstās tālāk ārpus ekrāniem, to neviens nevar paredzēt. Jo, kā zināms, mīlestībā neko nevar garantēt.

Šovs būtu izgāzies tādā gadījumā, ja meitene finālā izvēlētos naudu. Bet tā nenotika. Rezultāts bija izcili patiess un negaidīts,” skaidro eksperts. Tumakovs zina stāstīt, ka Kate un Ainārs pēc fināla nofilmēšanas šovasar turpinājuši tikties.

Viņš kā vērotājs no malas ir pilnīgi drošs, ka starp abiem ir kāda jūtu ķīmija, kas spilgti izpaudusies tieši kustībās. Taču mīlā kā jau mīlā nekas nav prognozējams.

“Tā bija simtprocentīga mīlestība. Tas, kā Ainārs pāris dienu laikā izmainījās, ir kaut kas fenomenāls. Kaut kas tāds bieži un tā vienkārši nenotiek. Es pilnīgi pieļauju, ka viņi abi vēl saies kopā. Varbūt vajadzīgs laiks,” tā Tumakovs.

Foto

Vasaras Netīro deju trakumam ir vēl kāds pozitīvs blakusefekts. “Skatītāji šovā redzēja to, kā neprofesionāli dejotāji īsā laikā spēj apgūt kustību mākslu. Tas iedvesmoja daudzus, jo uzskatāmi parādīja, ka var skaisti dejot arī cilvēks bez priekšzināšanām.

Deju kultūra atkal ir topā – cilvēki ir iedvesmoti un nebaidās nākt pieteikties mācīties dejot. Turklāt kā pēc Netīrajām dejām audzis nodarbību pieprasījums pie deju pasniedzējiem – džekiem!” smejas jomas eksperts.

Tumakovs ne mirkli nedomājot var teikt – Netīrajām dejām vajag otru sezonu, un, ja tā notiks, viņš gatavs tajā atkal startēt kā galvenais horeogrāfs.

“Tas ir smags darbs, bet tas ir tā vērts! Bija traki, bet bija forši,” par visu kopā paveikto gandarīts horeogrāfs.

8 komentāri