Evelīna vienu no konkurentēm nodēvē par vulgāru

7 komentāri
Evelīna vienu no konkurentēm nodēvē par vulgāru
Privātais arhīvs

Šovā Netīrās dejas pirmo nopietno attiecību saspīlējumu piedzīvojušas bruņinieciskā Kima meitenes.

Atvadījušās no pirmās konkurentes Sanitas, Kima meitenes pat nedomā iet pie miera. Kā lai tādā naktī aizmieg?! Diena puiša kompānijā aizvadīta, deja ar aizsietām acīm nodejota, tīkli un āķi izmesti, pirmie iespaidi radīti – tik daudz par ko domāt un par ko satraukties.

Meitenes ir gatavas pavisam atklātai sarunai. Izrādās, gaišmatainā Evelīna cerējusi, ka pirmā, kuru Kims sūtīs mājās, ir Lauma. ”Man liekas, ka Kims ir pelnījis savādāku meiteni,” pauž Evelīna, neslēpjot, ka Lauma viņā raisa vulgārisma sajūtas. ”Kā tu runā, ko tu runā, ko tu stāsti, tavas manieres ir vulgāras,” laumu kritizē Evelīna.

Arī Laumai šis tas nepatīk Evelīnā, bet viņa nespēj savu viedokli pienācīgi pamatot. ”Zini, kā man mamma saka? – Gudrākais piekāpjas,” saspīlējumu cenšas novērst Lauma.

Kā atrisināsies meiteņu strīds, skaties šova Netīrās dejas 5. sērijā šovakar plkst. 21.00 TV3 un TVPlay!

Tikmēr Ainārs 5. sērijā gatavojas paziņot, kura būs nākamā meitene, kurai šovs noslēgsies, bet Roberts aizvadīs pirmo deju, kuru vērtēs žūrija – horeogrāfs Agris Daņiļevičs, mūziķis un šovu vadītājs Lauris Reiniks un šova Dejos ar zvaigzni dalībnieks Mārtiņš Kagainis.

Foto

Video

7 komentāri