Draiski FOTO: Netīro deju skaistules Evelīnas Šaulītes piedzīvojumi naktsklubā

8 komentāri
Draiski FOTO: Netīro deju skaistules Evelīnas Šaulītes piedzīvojumi naktsklubā
Coyote Fly publicitātes foto

Sestdienas vakars ar Netīro deju skaistāko meiteni Evelīnu Šaulīti? Tas ir iespējams! Šova zvaigzne turpina rosīties izklaides industrijā, kā animatore priecējot Coyote Fly viesus.

Lai arī mīlestību TV spēlē atrast neizdevās, dalība Netīrajās dejās Evelīnai pavēra iespējas karjerai izklaides industrijā – atraktīvo dāmu savai animatotu komandai noskatīja Rīgas populārais naktsklubs Coyote Fly.

Meitene saviem darba devējiem noteikti neliek vilties. Atgriezusies no neliela atpūtas brauciena, kas pēc šovā piedzīvotā bija nepieciešams galvas izvēdināšanai, Evelīna atkal metusies darbā.

Kā apliecina jaunākās bildes no ballītēm klubā, Evelīna ir uzdevuma augstumos un visas nakts garumā rūpējas par lielisku atmosfēru un jautrību naktsklubā. Šovā iepazītā meitene rosās stilizētā policites kostīmā un uzmundrina viesus, liekot lietā milzu ūdenspistoli.

Foto: Evelīna darbībā

Meitene labprāt pozē kopā ar kluba apmeklētājiem jautrām bildītēm, apliecinot, ka par spīti visam, viņa ir un paliks Netīro deju skatītāju iemīļotākā šova dalībniece.

Nekas vēl nav nokavēts – rudens ballīšu sezona Coyote Fly uzņem apgriezienus, un priekšā vēl neskaitāmas iespējas satikt animatori Evelīnu kādā jaukā pasākumā.

24. septembrī klubā notiks daudzu iemīļotais Nautilus salidojums ar bijušajiem rezidentiem, kuri spēlēs tā laika deju grīdu himnas un nemirstīgās House melodijas. Savukārt no 29. septembra līdz 2. oktobrim Coyote Fly notiks īsts ballīšu maratons četru vakaru garumā – klubs izvēlēts par oficiālo Neste World RX of Latvia tusiņu norises vietu.

Foto: Netīro deju krāšņais fināls

8 komentāri