Bijusī pašmāju TV šovu zvaigzne pēc vairākiem gadiem atgriežas apritē kā sprigana ”jūtūbere”

6 komentāri
Bijusī pašmāju TV šovu zvaigzne pēc vairākiem gadiem atgriežas apritē kā sprigana ”jūtūbere”
PRIVĀTAIS ARHĪVS / PUBLICITĀTES FOTO

Rīdziniece Laura, kura savulaik ne reizi vien mēģināja atrast īstu mīlestību pašmāju iepazīšanās šovos, šopavasar ar sevišķu degsmi pievērsusies sevis popularizēšanai sociālajos tīklos – viņa kļuvusi par ”jūtūberi”, un tam ir pavisam īpašs iemesls.

Kā Skaties.lv atklāj Laura Zablocka, aktīvas gaitas sociālajos tīklos viņa uzsākusi vien šā gada janvārī, bet iepriekš pat piedzīvots divus gadus ilgs posms, kad vispār izvairījusies lietot jebkādas sociālās saziņas vietnes.

”Pagaidām popularizēju vienkārši pati sevi un sev mīļas tēmas,” uzsver Laura. Viņai īpaši tuvs ir sports un fitness, kā arī ukulele un neiztikt arī bez kādas labas smūtija receptes.

”Visvairāk man patīk veselīgs prāts (veselīgs domāšanas veids), kas ir vienāds ar veselīgu dzīvesveidu. Šī tēma man ļoti mīļa un svarīga, jo, kā jau teicu, divus gadus biju ”offline” un tad bija daudz kas jāsaprot par sevi un kāda esmu vai neesmu,” skaidro jaunā ”jūtūbere”.

Laurai mīļi ir arī jociņi un prikoli: ”Jo tie taču ir jociņi un prikoli. Tie vairāk ir manā ”TikTok” kontā laurazablocka369 vai ”Instagram” laurazablocka369. ”369” esmu pielikusi galā arī ”YouTube” kontam, vienīgi ”Facebook” nav ”369”.”

”Vēl man patīk palīdzēt citiem saprast pašiem sevi, jo es zinu, cik ļoti man visādi video ir palīdzējuši. Ļoti! Un gribas atrast veidu, kā nopelnīt “online” (zinu, ka esmu ceļā uz to) un tad es zinu, ka varēšu palīdzēt citiem ar “online” pelnīšanu. Manuprāt, tas ir dievīgi, kad darbs ir “online” un nevajag ne pie viena iet!” iedvesmota ir bijusī šovu zvaigzne.

Tieši sniegt atbalstu pārējiem bijis lielais dzinulis, kādēļ jaunā sieviete kļuvusi par ”jūtūberi”: ”Lai es varētu palīdzēt cilvēkiem, neatrodoties blakus visu laiku. Un “online” ir tik lieliska iespēja! Un var palīdzēt uzreiz pat vairākiem cilvēkiem reizē, nevis tikai vienam vai nelielai grupai.”

Viņa novērtējusi arī citus tiešsaistes plusus – kad darbiņš ir “online”, var darboties savos tempos un ieskatos.

”Un vēl man ļoti patīk taisīt video, atrasties video, būt kameras priekšā. Būšu jau gandrīz pieradusi! Un jā, man patīk uzmanība. Kuram tad nepatīk?” smaida Laura.

Televīzijas skatītāji Lauru iepazina kā topošo fitnesa treneri. Jautāta, vai tagad fitness ir viņas profesija vai tas palicis kā hobijs, viņa saka: ”Fitness man vēl tagad aktuāls un mīļš. Pati pašlaik visvairāk staipos, jogoju un dodos pastaigās. No stresiem esmu pat pārāk labi nemetusi svaru, tagad vajag muskuļus audzēt. Tagad esmu posmā, kad strādāju pie sava online produkta. Kāda? Tas būs vēl jāuzgaida.”

Romantiskajā iepazīšanās šova ”Netīrās dejas” Laura piedalījās 2016. gada vasarā, bet tā paša gada februārī, kā arī nākamajā gadā viņa startēja raidījuma ”Bez Tabu” Valentīna dienas eksperimentā ”Pirmais skūpsts”. Tiesa, neviens no šiem mēģinājumiem izveidot ilgstošas attiecības ar panākumiem nevainagojās. Taču kopš tā laika šovu varones dzīve uz vietas nav stāvējusi.

Kā Skaties.lv uzsver Laura, viņas dzīvē mainījies daudz kas un arī pati ir pilnveidojusies un augusi.

”Nācās nomainīt pāris mājvietas un dzīvesvietas un pat valstis. Un pēc šoviem man bija vēl divas nopietnas attiecības, kuras beidzās. Tad es attaptos, ka Latvijā arī tomēr viss ir forši,” klāsta Laura.

Tiem, kuri allaž čīkst, cik Latvijā viss ir slikti, viņa iesaka:

”Varbūt tev ir vērts padomāt par to, kāds tu patiesībā esi sirdī un galvā, jo ne jau vietai ir problēma, bet gan pašam sev. Un es to sevī arī atklāju un nebaidos tagad to teikt.”

Jaunā sieviete neslēpj, ka dzīvē bijuši arī grūtāki posmi. ”Kādus divarpus gadus no vietas man gāja diezgan depresīvi un skumji. Ne ar vienu negribēju draudzēties, pat ne ar ģimeni. Man likās, kas viss ir slikti un bija pat kaitinoši dzīvot ar tādām domām, jo es zināju, ka kaut kas nav labi, tikai bija grūti atrast izeju.

Taču kas meklē, tas atrod, un es atradu sevi. Tagad esmu sapratusi, ka neesmu vienīgā ar šādām domām, tāpēc dalos ar informāciju, cik vien varu, lai, iespējams, palīdzētu tieši tev un tieši tu zinātu un saprastu, ka neesi viens tāds pasaulē.”

Kā Laurai sokas mīlas dzīvē? ”Esmu brīva gan sirdī, gan garā. Beidzot. Un es saku ”beidzot”, jo pēc šoviem lēnu garu sākās emociju lejupslīde. Es tik ļoti vēlējos sev blakus vīrieti (tāpēc jau vispār gāju šovā kaut ko meklēt), ka pazaudēju sevi…

Īsumā – es attapos pirmajā pārvākšanās rītā valstī Melnkalne, kur gāja vaļā riktīga šķiršanās no mana nu jau bijušā. Šodien varu priecāties, ka tas viss ir aiz muguras un pateikties pat tai ”karuseļu” pieredzei.

Domāju, ka es vienkārši pārāk to vēlējos, ka ātri vien viss sagāja ”sviestā”. Man bija grūti palaist to cilvēku, jo, kad es mīlu, tad mīlu riktīgi stipri. Tāpēc arī dažas nopietnas attiecības ir bijušas un daudz kas ir iemācīts.

Pēc tā visa šodien labprāt esmu brīva un aizeju vienkārši uz kādu lielisku randiņu.

Varbūt kāds domās, ka nemāku mīlēt, jo dažas nopietnas attiecības jau pajuka, bet tie, kuri arī ir pieredzējuši vairāk par vienām attiecībām, zinu, ka mani sapratīs. Pārējiem man nav ko attaisnoties un priecājos par tiem, kuri savu īsto un vienīgo ir jau atraduši.

Agrāk ļoti stresoju un pārdzīvoju par savām attiecībām. Tas arī daudz ko iemāca, bet labi, ka šodien ir šodiena! Un es zinu, ka mans manējais ir šai pasaulē un arī pacietīgi mani gaida!” tā Laura.