Baisi kadri: Netīro deju horeogrāfs pozē kā fantoms

2 komentāri
Baisi kadri: Netīro deju horeogrāfs pozē kā fantoms
Nejron

Netīro deju galvenais horeogrāfs Deniss Tumakovs jau otro gadu pēc kārtas oktobra izskaņā dodas pie lieliskā fotogrāfa Nejron, lai, ar profesionālu stilistu un grima meistaru palīdzību pārvērstos par baisu briesmoni un iemūžinātu to īpašā sesijā. Dejotājs atrāda attēlus arī Skaties.lv lasītājiem.

“Katru gadu ar Nejron taisām Halovīnu fotosesiju. Šogad mans tēls tapa četras stundas. Man bija pilnībā aiztaisīta mute, elpot varēju tikai caur degunu.

Pagājušogad man atkal bija aizlīmēta viena acs,” par ekstrēmajām pārvērtībām Skaties.lv stāsta Tumakovs.

FOTO

Tēla nosaukums ir Fantoms, to izveidojis Jelentus Olshevsky. Savukārt pagājušajā gadā dejotājs kopā ar draudzeni sabildējuši īstu zombiju romanci.

“Man pašam ļoti patīk tāda tipa tēli. Man patīk spēlēt zombiju, dēmonus un sliktus varoņus,” priecājas Tumakovs, piebilstot arī to, ka augstu vērtē arī Nejron un Jelentus profesionalitāti – viņš ar milzīgu prieku piedalās jebkurā abu talantu izdomātā projektā.

FOTO: vai atceries lielisko vasaras piedzīvojumu?

TOP komentāri

  • Ance
    0 0 0

    Ance

    Pirms publicēšanas tomēr varētu pārliecināties par to vai ir grimma măkslinieks vai tomēr māksliniece!!! Ļoti labi zinu, ka tā ir viņa - varbūt tomēr palabojiet..!?
  • Elza

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl