Atklājas, kuru Netīro deju draiskuli mājās gaida mīļotais

4 komentāri
Atklājas, kuru Netīro deju draiskuli mājās gaida mīļotais
TV3 publicitātes foto

Šova Netīrās dejas 3. sērijā no pirmās meitenes atvadās Roberts, Ainārs dodas otrajā randiņā, bet Kims izbauda juteklisku pirmo deju ar visām piecām sirdsdāmām.

Kurzemē, kur vēl nesen virmoja īsta kaislību vētra, otrajam randiņam gatavojas salsas dejotājs Ainārs Burcevs (31). Šova iepriekšējā sērijā, pārlaidis kaislīgu nakti ar seksapīlo Evelīnu un no rīta noklausījies meiteņu sarunu, puisis mājās sūtīja Lauru. Tagad, lai nomierinātu satraukto prātu, viņš uz randiņu aicina pagaidām klusāko un pielaidīgāko no meitenēm – Kati (25).

Randiņa laikā atklājas, ka dejotāja Kate ne tik bieži no puišiem saņem ziedus. Ainārs šajā ziņā ir galants un meiteni iepriecina ar rozi, kaut vēlāk atklājas, ka viņas mīļākie ziedi ir frēzijas. Tomēr Aināra interesi par visu vairāk nodarbina kas cits: vai dejotājs gultā ir tikpat labs, cik dejā. Kate pieļauj šādu varbūtību, jo mīlas priekiem ar profesionālu dejotāju viņa pagaidām nav nodevusies. Ar šo Aināra interese par Kates privāto dzīvi neapstājas un seko jautājumi par meitenes bijušajiem puišiem. Vēlāk atklājās, ka tieši šī pratināšanas daļa šova dalībniecei nav patikusi. ”Bija grūti runāt par bijušajām attiecībām,” atzīst Kate.

Foto

Pats Ainārs neslēpj, ka Kate viņam ļoti patīk. ”Es ļoti priecātos vēlreiz tevi uz randiņu uzaicināt,” teic salsas dejotājs, uz ko meitene atbild, ka esot visas iespējas. Nejauši pamanītas jaunlaulāto atstātās atslēdziņas uz tilta Katei liek atklāt arī laulības nozīmību dzīvē: ”Es kāzas uztveru ļoti nopietni. Ja precas, tad vienu reizi dzīvē un uz visu mūžu.” Jautāta, vai tāds nenopietns dejotājs kā viņš varētu kļūt par Kates vīru, meitene atzīst, ka Aināram sevi vajadzētu pierādīt. ”Ja tu liecies ar katru meiteni dīķī, īsti negribas sev tādu vīru blakus,” atklāta ir Kate.

Šovā Netīrās dejas uz spēles ir liktas ne vien attiecības, bet arī nauda. Tādēļ Ainārs pa visām varītēm cenšas noskaidrot, kādi ir Kates patiesie nolūki šovā. Meitene atzīst, ka nauda tā neesot. Puisis nopriecājas, cik tas ir mīļi, un Katei velta vieglu bučiņu uz vaiga, jo saprotamu iemeslu dēļ meitene pagaidām nav gatava uz ko vairāk.

Video: Aināra “karstā” saruna ar Kati

Siguldā kaislīgai pārbaudei gatavojas Kims Šipilo (27). Viņš nolēmis meitenes izdancināt aizsietām acīm. ”Tā, lai es varu sajust jūsu enerģētiku, jūs pašas,” pārbaudījuma ”sāli” atklāj Kims.

Tikmēr Lietuvas kūrortpilsētā Druskininkos mīlas vēsmas vēl ir pavisam svaigas. Simpātiskais Roberts Stripkans jau ir saticis un savaldzinājis savas piecas meitenes, pieņēmis viņu dāvanas un guvis pirmos iespaidus. Bet ar to ir par maz, lai izšķirtos, no kuras atvadīties jau pirmajā vakarā, tāpēc viņam padomā ir kāds pamatīgs pārbaudījums.

”Liekam bailes un kaunu pie malas!” savas sirdsdāmas uzrunā Roberts un aicina ļauties dejai sākotnēji vienatnē. ”Ja man patiks tas, ko es redzēšu, es pievienošos,” viņš paskaidro. Pārbaudījumā drosmīgākā izrādās baletdejotāja Elvīra (23), kura sper pirmo soli. Viņas piemēram seko 29 gadus vecā bārmene Marina. Ar katru nākamo ”numuru” meitenes atraisās un par kaislīgāko kļūst Roberta un topošās fitnesa treneres Anetes (24) deja. Pēc dejas puisis atzīst, ka šis notikums ļoti mainījis viedokli par dažām daiļavām.

Jau vakarā Robertam jāpaziņo, kurai no piecām meitenēm šovs ir beidzies. Tomēr pirms gala lēmuma paziņošanas Robertā radušās šaubas, tādēļ puisis noskaņojumu savā sirdī vēl cenšas noskaidrot ar jautājumu palīdzību. Vai saņemtās atbildes mainījušas, puiša lēmumu, Roberts neatklāj, bet dalību šovā Netīrās dejas noslēdz Marina.

”Tu lieliski kusties, lieliski izskaties, bet tomēr gadu starpībai ir nozīme,” lēmumu sūtīt mājās 29 gadus veco Marinu pamato Roberts. Meiteni Roberta lēmums neapbēdināja. ”Viss kārtībā, es braucu mājiņās, mani tur gaida, man tur ir puisis. Es viņu ļoti, ļoti mīlu, viņš man ir vislabākais,” atklāj Marina. Portāla Skaties.lv rīcībā nonākusi informācija, ka Marinas sirdsāķītis ir tieši Roberta vecumā.

Foto

Video: Roberts sūta mājās pirmo meiteni