Andas priekšroka uz Kima sirdi būtiski apdraudēta; savu neganto dabu sāk parādīt Lauma

5 komentāri
Andas priekšroka uz Kima sirdi būtiski apdraudēta; savu neganto dabu sāk parādīt Lauma

Šova Netīrās dejas 5. sērijā īsta emociju viesuļvētra iezagusies Kima kompānijā. Pašpārliecinātajai Andai, kura Kima uzmanību sajutusi jau pirmajā tikšanās reizē un nešaubās, kas jaunais cilvēks no visām pielūdzējām izvēlēsies tieši viņu, nu nākas noskatīties, kā puisis pirmajā randiņā dodas ar divām citām draiskulēm.

Bruņinieciskā Kima meitenes, atvadījušās no pirmās konkurentes Sanitas, pat nedomā iet pie miera. Iespaidiem bagātā diena daiļavas rosinājusi vakara sarunai, kurā par apspriestāko personu kļūst Lauma. Andai mākslīgas šķitušas Laumas asaras izbalsošanas brīdī, bet Evelīna Laumu nodēvē par vulgāru. Abu meiteņu strīds iziet no rāmjiem, kad Lauma Evelīnu ”pasūta”. Evelīna neslēpj: ”Ziniet, ar tādu cilvēku pat negribas vienā telpā atrasties!” ”Tad celies un ej!” ierosina Lauma. Evelīnai divreiz nav jāsaka. Visai pikta par nespēju vakaru pavadīt mierīgi ir kompānijas neformālā līdere Anda.

Nākamajā dienā tieši Lauma un Evelīna ir tās, kuras Kims aicina uz pirmo randiņu. Tikmēr Anda, kura līdz šim uzskatīja, ka viņai ir vislielākās priekšrocības uz Kimu, salauzto sirdi dziedē, pašas vārdiem, ēdot kā mežonim. ”Man nav ne jausmas, ko viņš viņās varēja atrast. It sevišķi Laumā,” Andu mierina Karīna. Tiesājot trekno maltīti, Anda gūst nelielu mieru domā, ka, uzaicinot uz randiņu Laumu, Kims viņai dod otru iespēju.

Randiņā ar Laumu Kims cenšas izdibināt, vai meitene šovā piedalās naudas dēļ. Kaut pati dievojas, ka izvēlētos jūtas, brīdī, kad Kims viņu cenšas noskūpstīt, viņa puisi iepļaukā. ”Tas tiešām man bija pārsteigums! Godīgi sakot, esmu šokā!” vārdu nesamērojamību ar darbiem meitenē vērtē Kims. ”Varbūt tā ir tāda spēle, ka es esmu neaizskarama,” neziņā ir romantiskākais no šova Netīrās dejas kavalieriem.

Atgriežoties viesnīcā, Lauma gan cenšas meitenēs izsaukt greizsirdību, paziņojot, ka randiņā ar Kimu viņi skūpstījušies, un tā bijusi puiša ierosme. Tikai neizskatās, ka Anda un Karīna tam noticētu.

Foto

Tikmēr Kurzemes pusē Ainārs sapulcinājis savas četras meitenes – Kati, Mariku, Anniju un Evelīnu, lai paziņotu, kura šovakar dosies mājās. Pirms lēmuma paziņošanas vaļīgākais no šova vecpuišiem atvainojas, ja ir rīkojies spontāni un aizskāris vienu vai vairākas no meitenēm. ”Es vēlos, lai jūs zinātu, ka cienu jūsu jūtas, bet neesmu no akmens. Tāpēc rīkojos pēc savas sirdsbalss, un dažreiz arī nākas savu rīcību nožēlot. Jūs visas esat skaistas, interesantas, katra ar savu odziņu, tāpēc mans lēmums ir ļoti grūts,” pie meitenēm vēršas Ainārs.

Pirms nosaukt meitenes vārdu, kas sakāms ir Annijai. ”Es tev piedodu to, ko tu izdarīji vakar. Un gribu atvainoties par savām īsziņām, par to, cik es muļķīgi tur sarakstīju. Es zinu, es pārsteidzos, bet es tiešām biju mazliet aizvainota, bet es tev to visu piedodu, jo tu man esi iepaticies,” atzīstas Annija. Ainārs priecājas par šīm atklāsmēm, tomēr lēmumu jau ir pieņēmis…

Video

”Mana izbalsošana šovakar man pašai bija gaidīta, paredzēta, tāpēc neesmu tik ļoti vīlusies, kā varbūt vajadzētu,” atzīst izbalsotā Marika. ”Es domāju, ka es izdarīju visu, ko varēju, jo, kā jau es teicu, manī neradās vajadzīgā dzirksts, un līdz ar to tas bija mans makslimālisms pret viņu,” saka meitene, kura tomēr no šova aizejot kā uzvarētāja, jo ieguvusi daudz jaunu draugu.

Foto

Lietuvas kūrortpilsētā Druskininkai pienācis laiks dejai. Roberts ar savām partnerēm ir sagatavojis īpaši juteklisku priekšnesumu, un dāmas burtiski deg nepacietībā pierādīt puisim savu emociju patiesumu. Puisis daiļavas nolēmis izdancināt jutekliskās salsas ritmos. Žūrijas, kuras sastāvā ir horeogrāfs Agris Daņiļevičs, mūziķis un šovu vadītājs Lauris Reiniks un šova Dejos ar zvaigzni dalībnieks Mārtiņš Kagainis, vērtējumā saskanīgākais ir Roberta un Anetes tandēms, saņemot 28 no 30 punktiem. ”Bija ”karsti”. Man liekas, jūs abi divi arī nedaudz ”aizdegāties”,” dejotājus slavē Kagainis. Pagaidām šovā visaugstāk novērtētāko priekšnesumu noskaties video!

Video