Anda kā stiprāko sāncensi mīlas un deju šovā vērtē Evelīnu

8 komentāri
Anda kā stiprāko sāncensi mīlas un deju šovā vērtē Evelīnu
TV3 publicitātes foto

Par draudzīgāko šova Netīrās dejas kompāniju TV skatītāji jau novērtējuši Kima Šipilo (27) piecas daiļavas. Dzīvespriecīgā un enerģiskā medicīnas studente Anda Bogdanova (26) portālam atzīst, ka ekrāns nemelo un meitenes arī realitātē esot “diezgan draudzīgas”.

Netīrās dejas pamazām uzņem gaitu arī Kima Šipilo kompānijā. Te notikusi jau pirmā jutekliskā deja, un šova nākamajā sērijā Kims darīs zināmu, kurai no piecām daiļavām šovs noslēdzies. Tikmēr ”bariņa” neformālā līdere Anda portālam Skaties.lv atklāj, kāda gaisotne valda meiteņu vidū un kuru viņa novērtējusi par savu ciešāko konkurenti.

”Protams, katrā nākamajā dienā ir aizvien lielāka spriedze, jo mums nav pilnīgi nekādas nojausmas, kura būs nākamā, kas šovu atstās, un kas notiks tālāk. Kims arī ir neprognozējams,” atklāj šova dalībniece.

Par savu lielāko sāncensi Anda uzskata gaišmataino Evelīnu Miķelsoni (23), jo viņa esot pilnīgs pretstats Andai. ”Mēs līdz pat šim brīdim nevaram izprast, kāda tipa meitenes Kimam patīk. Varbūt viņam patīk tādas kā es, bet varbūt tādas kā Evelīna, kas ir pilnīgs pretstats mums visām. Līdz ar to šobrīd viņu uzskatu par stiprāko konkurenti un sāncensi, tieši tādēļ, ka nezinu, kādas ir Kima domas par meitenēm. Viņa gaumi vēl neesam sapratušas,” atklāj Anda.

Foto

Šova Netīrās dejas iepriekšējā sērijā Kims meitenes izdancināja aizsietām acīm. ”Tā, lai es varu sajust jūsu enerģētiku, jūs pašas,” pārbaudījuma ”sāli” atklāja Kims. ”Es zināju, ka viņš ir profesionāls dejotājs, un tam biju gatava. Es biju ļoti patīkami pārsteigta, ka es ar viņu spēju sadejoties, līdz ar to man turpmāk ar viņu būs vieglāk. Es sajutu viņu, un viņš teica, ka ir sajutis mani. Saprotu, ka būs forši!” iespaidos pēc pirmās dejas ar Kimu dalās Anda.

Šova Netīrās dejas dalībnieki Anda un Kims dzimuši un auguši vienā pilsētā – Jelgavā, un pat vienā skolā mācījušies. ”Mēs zinājām viens otru – kā jau mazākā pilsētā – , bet mēs nekad nebijām komunicējuši, čupojušies. Tikai tik, cik es atceros skolas laikā gaitenī gājām viens otram garām. Varbūt sasmaidījāmies,” stāsta enerģiskā un smaidīgā Anda.

Meitene atzīst, ka šovam TV ekrānā seko līdzi ar milzu interesi: ”Es ar ļoti lielu interesi skatos, kā ir samontēts. Ir ļoti liela interese, ko intervijās, ko pārējie nedzirdam, saka gan meitenes, gan puisis. Daudz jauna uzzinu – ko kurš domā, kāda ir attieksme vienam pret otru. Ar ļoti lielu interesi jau gaidu nākamās sērijas.”

Kā attīstīsies Andas un Kima attiecības dejā un dzīvē, skaties šova Netīrās dejas turpinājumā trešdienu vakaros plkst. 21:00 TV3 un TVPlay!

Foto