Aināram viņu vairs neatgūt! Netīro deju skaistākā meitene Evelīna Šaulīte salauzto sirdi sadziedē Monako

25 komentāri
Aināram viņu vairs neatgūt! Netīro deju skaistākā meitene Evelīna Šaulīte salauzto sirdi sadziedē Monako
Privātais arhīvs

Šovs Netīrās dejas ir noslēdzies, bet meiteņu iekārotais donžuāns Ainārs Burcevs – palicis bešā. Attiecības ar Kati ir pajukušas, un arī ceļa atpakaļ pie Evelīnas nav – meitene uzsver, ka Aināra vilciens ir aizgājis.

Pirms Ainārs izdarīja savu pēdējo izvēli šovā Evelīna viņu pārsteidza ar tiešām sirsnīgu un personisku monologu, kurš būtu pārliecinājis ikvienu puisi. Bet ne Aināru.

Dejotājs nenoticēja Evelīnas solījumiem un izvēlējās Kati, kura nesolīja neko. Un palika bešā. Evelīna savukārt palikusi ar rūgtumu sirdī, taču ies ar augsti paceltu galvu un Aināram nepiedos.

“Kam man viņš nelaimīgs būtu vajadzīgs pie sāniem? Es viņu gribēju darīt laimīgu. Viņš to pazaudēja. Piedošanu Ainārs nav pelnījis, jo sāpināja jau divreiz, tikai viena no tām palika ārpus kamerām,” sarunā ar Skaties.lv emocijas neslēpj simpātiskā meitene.

Foto: Evelīnas ceļojums uz Monako

Viņa uzsver, ka pēc publiskā mīlas pārdzīvojuma viņa vēlas kādu laiku padzīvot kā brīva meitene. “Kādu vēl citu? Vai pēc visa šī var gribēt un spēt kādu pielaist klāt? Sāp taču! Attiecības šobrīd nevēlos. Un arī pēc ilgāka laika cilvēkam būs jābūt pacietīgam, lai patiesi tiktu man klāt,” tā Evelīna.

Lai tiktu galā ar mielēm pēc pārdzīvotā, viņa devusies īsā atvaļinājumā, apmeklējot Monako un satiekoties ar draugiem no Tunisijas.

Foto

“Saulaina pauze man bija nepieciešama. Dzīvoju tālāk,” galvu nenokar ekrāna zvaigzne.

Video

25 komentāri