Aināra nolūki kļuvuši bīstami nopietni. Vai Netīrajās dejās briest precības?

1 komentārs
Aināra nolūki kļuvuši bīstami nopietni. Vai Netīrajās dejās briest precības?
Foto: ekrānuzņēmums, TV3 publicitātes foto

Šova Netīrās dejas sestajā sērijā Kurzemē kārtējā randiņā devies Ainārs. Viņš uz tikšanos aicinājis juteklisko Evelīnu, ar kuru pagaidām attiecības attīstījušās seksuālā gultnē. Viņa nolūki ir nopietni, tādēļ pāra tikšanos pagodina mācītājs.

Par šova Netīrās dejas ”karstāko” pārīti dēvētie Evelīna un Ainārs attiecību ziņā noteikti tikuši tālāk par pārējiem šova dalībniekiem Robertu un Kimu. Aināram radušās aizdomas, ka Evelīna arī dzīvē ir tikpat strauja un kaislīga, cik šova sākumā, kad ar tikko iepazīto vīrieti ļāvās peldei ”pa pliko” jau pirmajā vakarā. ”Evelīna ir diezgan strauja. Viņa, man liekas, cenšas mani paņemt grožos, savaldzināt,” mācītājam Mārtiņam Burkem-Burkevicam daiļavu raksturo vecpuisis.

Jutekliskākā no šova daiļavām nenoliedz, ka attiecības ar Aināru šova sākumā attīstījušās ļoti strauji, tomēr bez fiziskas vilkmes tās arī nav iedomājamas. ”Manuprāt, bez uguntiņas īsti nevar, uguntiņai ir jābūt. Bet, lai attiecības pastāvētu ilgtermiņā, noteikti ir jābūt garīgai saiknei un kaut kam nopietnākam, dziļākam, kas saista tos divus cilvēkus, lai tas pastāvētu ilgtermiņā. Kaisle – tas ir ļoti svarīgi, ļoti labi, interesanti un skaisti, bet tas ir [svarīgi] varbūt sākumā, tas caurvij attiecības, bet nebūtu jābūt pamatam,” atzīst skaistule.

Foto

Burke-Burkevics ar attiecību attīstību abiem iesaka piebremzēt, jo ieguvēji būšot abi. Šova seksapīlākā daiļava atzīst, ka dzīvē nerīkotos tik strauji: ”Konkurences gars, spēle, šovs, cīņa par tavām simpātijām, par tavu uzmanību, arī par tavām jūtām – varbūt tas sākumā ņēma virsroku, bet tomēr, sadejojoties, pavadot laiku kopā, runājot ar tevi, tas manī rosina arī emocijas, nevis tikai kaisli,” Aināram atzīst meitene.

Evelīna neslēpj, ka Ainārs viņai tiešām ļoti patīk, viņa vēlētos puisi iepazīt tuvāk, pavadīt ar viņu vairāk laika kopā. ”Es redzu, ka mums varētu izveidoties nopietnas attiecības, un varbūt kaut kad nākotnē mēs patiešām varētu arī salaulāties, bet šobrīd tik ātri es neesmu gatava atbildēt uz tik nopietnu jautājumu,” pauž 23 gadus vecā meitene.

”Ļoti iespējams, ja viņa ir tik neizlēmīga un nav gatava atbildēt viennozīmīgi par laulību jautājumu, tad ļoti iespējams viņas rīcība un attieksme ir diezgan vienkārša un balstīta tikai uz emocijām un kausli,” sarunu ar Evelīnu un mācītāju rezumē Ainārs. ”Es tiešām esmu ļoti jauna, lai spertu šādu soli. Attiecības noteikti ir jāpārbauda ilgākā laika posmā, lai izvērtētu līdz galam šo situāciju un kur nu vēl pašas precības kā tādas. Tas tiešām ir daudz par ātru. Šobrīd es ļoti svārstos par savām emocijās, skatoties uz puisi,” pēc sarunas ar mācītāju secina Evelīna.

Video

Tikmēr Kate, kura jau bijusi randiņā ar Aināru, sniedz padomus Annijai, kurai tikšanās ar vecpuisi divvientulībā vēl tikai priekšā. Kāds būs Aināra randiņš ar Anniju, skaties šova nākamajā sērijā!

Foto

Prognozē, kuras meitenes spēs savaldzināt puišus!