Mēs izmantojam cookies. Tie mums palīdz Tevi atcerēties!
Es saprotu
Kas ir cookies?

Pirmdiena, 14. jūnijs

Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis

Iet uz sadaļu:
Seko mums:

TV raidījumi un projekti

“Netīrās dejas” aktualitātes

FOTO: "Netīro deju" skaistā Anda iziet sabiedrībā ar jauno draugu

FOTO: "Netīro deju" skaistā Anda iziet sabiedrībā ar jauno draugu 8

TV3 šova “Netīrās dejas” simpātiskā jelgavniece Anda Bogdanova, kura pērnās vasaras romantiskākajā ekrāna spēlē cīnījās par dejotāja Kima Šipilo sirdi, šonedēļ uz kādu saviesīgu pasākumu bija devusies izskatīga kavaliera pavadībā. Portālam Skaties.lv skaistule atklāj, ka nesen uzsākusi jaunas attiecības.

Smukā Ketija dzimšanas dienā paziņo jaunumus mīlas frontē

Smukā Ketija dzimšanas dienā paziņo jaunumus mīlas frontē 4

Šodien, 26. janvārī, apaļo 20. dzimšanas dienu svin TV3 vasaras ”karstākajā” attiecību šovā iepazītā karsējmeitene Ketija Arāja. Sarunā ar portālu Skaties.lv meitene atklāj dzimšanas dienas svinību plānus un paziņo, ka nesen izšķīrusies no puiša, ar kuru uzsāka attiecības pēc dalības šovā.

"Viņā ir viss, kas mani saista pretējā dzimumā." Skaistā Evelīna atklātā intervijā par jaunajām attiecībām

"Viņā ir viss, kas mani saista pretējā dzimumā." Skaistā Evelīna atklātā intervijā par jaunajām attiecībām 9

Pagājušā gada izskaņā ”Netīro deju” skaistākā meitene Evelīna Šaulīte nāca klajā ar skaistiem jaunumiem – pēc vilšanās šova partnerī Ainārā Burcevā, viņai beidzot izdevies atvērt savu sirdi mīlestībai. Atklātā intervijā Skaties.lv meitene pastāsta, kā iepazinusies ar savu jauno draugu, un kā puisim izdevies iekarot viņas sirdi.

FOTO: ''Netīro deju'' fanu mīlulīte absolvējusi frizierskolu

FOTO: ''Netīro deju'' fanu mīlulīte absolvējusi frizierskolu 1

Gada izskaņā priecīgu notikumu piedzīvojusi šovā ”Netīrās dejas” iepazītā Lauma Anšmite. Apburošā meitene, kura turpina jaukt puišu prātus arī pēc TV spēles, absolvējusi Rīgas Tūrisma un radošās industrijas tehnikumu, kļūstot par diplomētu friziermeistari.

“Netīro deju” uzvarētāja Kate pusgadu pēc šova atklāj kārtis par mīļoto

“Netīro deju” uzvarētāja Kate pusgadu pēc šova atklāj kārtis par mīļoto 6

TV3 iepazīšanās šova ”Netīrās dejas” simpātiskā salsas dejotāja Kate Kantore (25) pēc uzvaras TV spēlē savu privāto dzīvi īpaši nav afišējusi, ļaujot vaļu vairākām versijām, kas ir viņas sirds bruņinieks. Lai izbeigtu spekulācijas par dejotājas attiecību pinekļiem, sarunā ar portālu Skaties.lv Kate atklāj, kas patiesībā ir viņas īstais un vienīgais.

“Netīro deju” Anda Ziemassvētku gaidās kļuvusi par īstu rūķi

“Netīro deju” Anda Ziemassvētku gaidās kļuvusi par īstu rūķi 6

Lai sevī modinātu Ziemassvētku sajūtu arī laikā, kad atkal sniega sega sākusi kust, ir simtiem knifiņu. Kā uzburt gada gaišāko svētku noskaņu mājās un sirsniņā, portālam Skaties.lv uzticējusi TV3 iepazīšanās šova ”Netīrās dejas” vitālākā dalībniece Anda Bogdanova (26), kura atzīst, ka šogad viņā īpaši pamodies labo darbu rūķis.

Netīro deju Ainārs atklāj, kā iztērējis šovā iegūto naudu

Netīro deju Ainārs atklāj, kā iztērējis šovā iegūto naudu 3

Pēc vasaras kaislīgākā šova Netīrās dejas krāšņā un emocijām bagātā fināla uzreiz kļuva zināms, ka uzvarētāju pāris Ainārs Burcevs un Kate Kantore ir izšķīries. Īsto un vienīgo neatrada arī pārējie šova dejotāji – Roberts Stripkans un Kims Šipilo. Tomēr uzvarētāju pārim dalība šovā nebija velta, balvā saņemot piecus tūkstošus eiro.

Baisi kadri: Netīro deju horeogrāfs pozē kā fantoms

Baisi kadri: Netīro deju horeogrāfs pozē kā fantoms 2

Netīro deju galvenais horeogrāfs Deniss Tumakovs jau otro gadu pēc kārtas oktobra izskaņā dodas pie lieliskā fotogrāfa Nejron, lai, ar profesionālu stilistu un grima meistaru palīdzību pārvērstos par baisu briesmoni un iemūžinātu to īpašā sesijā. Dejotājs atrāda attēlus arī Skaties.lv lasītājiem.