Nelabvēļi cenšas izpostīt Magones laulību; lietuviešu vīram piegādā nelāgu informāciju

59 komentāri
Nelabvēļi cenšas izpostīt Magones laulību; lietuviešu vīram piegādā nelāgu informāciju
Zane Dumbre/Skaties.lv

Kopš ”Saimnieks meklē sievu” zvaigznes Magones kāzām ar lietuvieti Zanu Šutovu pagājušas vien pāris nedēļas, bet ļaudis jau tagad cenšas izjaukt šo savienību. Magone atklāj Skaties.lv, ka lietuvieti uzrunājuši skauģi no Latvijas, mēģinot viņam it kā ”atvērt acis” par jauno sieviņu. Pats Zans sarunā ar Skaties.lv sirsnīgi nosmejas, – nekādas Magones pagātnes detaļas netraucē viņu laimei!

Pēc Magones un Zana skaistajām kāzām Londonā Latviju pāršalca divējāda tautas reakcija. Kamēr daļa sveic skaisto pāri ar jaunas dzīves sākumu, citi joprojām nespēj likties mierā un gremdēties pagātnē. Magone Skaties.lv ziņo, ka daži nelabvēļi jau sociālajos tīklos atraduši Zanu, lai stāstītu viņam briesmu lietas par nule apņemto sievu.

”Vīrs vakar, no darba nākdams, stāsta, ka kāds visiem labi zināms mans bijušais pēkšņi viņam uzmeties par draugu un ķēries pie melniem darbiem.

Sācis klāstīt, ka zinot, kas un kāda es esmu. Nu nevar taču laikam to glumo krupi Vītoltētiņš apēst,” smej Magone. Viņa vēlas paziņot visiem skauģiem un nelabvēļiem, lai liekas taču mierā.

”Mans vīrs tik smaida – es mīlu tevi šodienas, ne vakardienas dēļ,” Zana attieksmi atklāj Magone.

Tāpat pēc skaistajām kāzām uzradies pulciņš ”Saimnieks meklē sievu” skatītāju, kuri spriež, – Zans gan jau nezina neko par Magones pagātni un slavu Latvijā, tāpēc viņam to visu vajadzētu pastāstīt, lai lietuvietis bēg, ko kājas nes.

Vēl trakāk – Magone ziņo, ka pēc kāzām kāds uzlauzis viņas ”Draugiem” profilu – dažādos virzienos atkal tiek izsūtītas ”itāļa” bildes un bandīti rakņājas pa dzejnieces privātajām sarakstēm. Tuvie cilvēki uzreiz sapratīs – tā nav Magone, kas tur rīkojas – kādam atkal nav miera.

Sarunā ar Skaties.lv Zans smaidīdams atklāj, ka par visu ir informēts, tostarp sieviņas nedienām ar saimnieku šova Venti. Kā nekā – Zans taču tagad kā tēvs audzina Venta dēlu! Vīrietis uzsver, ka nekādas pagātnes kļūdas nespēs izjaukt viņa un Magones ģimeni.

”Arī es savā pagātnē esmu pieļāvis kļūdas, un Magone tāpat. Pagātnes pārdzīvojumi mūs pat savā ziņā vieno. Taču, lai kas pagātnē sadarīts, laiks iet tālāk! Un nākotne mums abiem kopā, un to nekāda iepriekšējā dzīves pieredze nemainīs,” Skaties.lv uzsver Zans.

Lietuvietis kāzu laikā Londonā jau atklāja Skaties.lv, ka zina par Magones dalību ”Saimnieks meklē sievu” un no tās izrietošajām nedienām ar vīriešiem. Vīrietis ar neviltotu interesei papļāpāja ar Skaties.lv par saimnieku šovu, mīļi pavilkdams sieviņu uz zoba par zvaigznes statusu.

Tajā pašā laikā Zans uzsver, ka tas viss palicis pagātnē. Šutovu ģimene laimē un saticībā aizvadījusi pirmās nedēļas vīra un sievas godā un nekādi pagātnes rēgi viņu laimei stāties ceļā vairs nevar.

59 komentāri