Nauda joprojām nav pārskaitīta, un Dzērumu Mārtiņš neatbild! Jauni fakti ”Patiesības spoguļa” zvaigznes telefona pirkšanas tracī

47 komentāri
Nauda joprojām nav pārskaitīta, un Dzērumu Mārtiņš neatbild! Jauni fakti ”Patiesības spoguļa” zvaigznes telefona pirkšanas tracī
Skaties.lv/Privātais arhīvs

3. oktobra naktī sociālos tīklus satricināja skandāls, kura epicentrā ”Patiesības spoguļa” zvaigzne Mārtiņš Bankevics, kuru Dace Podžuka publiski vaino krāpniecībā. Kamēr Mārtiņš paziņojis, ka viss nesmukums sanācis tīri tehnisku iemeslu dēļ un jau publiski atvainojies, Dace nevēlas to tā atstāt un vēršas pie Skaties.lv, lai atklātu jaunus faktus.

Nauda ir atdota! Vairāk lasi te!

Dace 3. oktobrī ar tā sauktā ”autopasta” (preču pārvedumi, izmantojot starppilsētu autobusu šoferu palīdzību) starpniecību nosūtījusi Mārtiņam mobilo telefonu, vienojoties, ka puisis ar pasta starpniecību uzreiz pārskaita naudiņu par ierīci. Diemžēl Mārtiņš drīz pēc telefona saņemšanas vairs nav bijis sazvanāms, bet solītie 60 eiro, kas nepieciešami Daces bērna zālēm, tā arī nav atnākuši.

Mārtiņš taisnojas, ka nauda aizkavējusies tehnisku iemeslu dēļ – viņš pastā vērsies vēlu vakarā un nauda visdrīzāk ”karājas vados”. Pilnu stāstu un Mārtiņa versiju lasi šeit!

Pie Skaties.lv vērsusies Dace, kura nevēlas ņemt savus vārdus atpakaļ un iet uz mierizlīgumu, kā to iecerējis Mārtiņš. Sieviete portālam atrāda sarakstes ar slaveno Dzērumu pārīti, kas apliecina, – viss nav tā, kā Mārtiņš to publiski pavērš.

Dace

Dace

”Nauda nav pārskaitīta! Mārtiņš jums melo, tiešām melo! Jo Iļģuciema pasts strādā līdz 19.00, bet viņš apgalvo, ka naudu izsūtījis 20.58 vai cikos tur. Tas nav iespējams.”

Viņa uzsver, ka arī gadījumā, ja nauda 4. oktobra rītā “ieripo” viņas kontā, tas nebūs pierādījums Mārtiņa nevainībai. ”Viņš to naudu var izskaitīt agri no rīta,” spriež Dace. Sieviete uzsver, ka, ja Mārtiņš tiešām naudu būtu pārskaitījis, viņš varētu uzrādīt pasta kvīti, taču to viņš nevarot.

Sieviete atrāda Skaties.lv saraksti ar Mārtiņu, kurā redzams, ka puisis tiešām laikā pēc telefona saņemšanas ”autopastā” uz laiku pazudis un nav atbildējis uz ziņām. Pēc tam puisis taisnojies, ka esot bijušas ”problēmas”, tāpēc nav atbildēts, un naudu viņš pārskaitījis 20.58.

Lai glābtu kaunā kritušo vīru, ar Daci sazinājusies Mārtiņa sieva Laura, kura atvainojusies Dacei Mārtiņa vietā un lūgusi izņemt skandālu sacēlušos sociālo tīklu ierakstus.

Laura lūgusi Dacei iespēju pārskaitījumu par telefonu veikt 10. datumā, bet Daci, protams, šis variants neapmierina, jo darījumu bija sarunāts nokārtot 3. oktobrī, un Dacei nauda nepieciešama steidzami.

4. oktobra rītā solītās naudas joprojām nav Daces kontā. Mārtiņš uz Daces telefona zvaniem un ziņām neatbild.

”Viņa neko nav samaksājusi. Solījās tikai ap 10. datumu, bet es nepiekāpos. Ja ir prece, man nepieciešama nauda. Un Mārtiņš tiešām melo! Maksājuma apliecinājuma nav nekāda! Itin nekāda!

Šodien jau došos uz policiju!” dusmīga Dace.

 

TOP komentāri

 • Es
  +22 +19 -3

  Es

  Nav kāds Dzēruma pāra milzīgs fans, kas gatavs viņiem naudu ziedot?? Tāda sajūta, ka pat ja Dacei to 60€ pārskaitīs viņa vēl mierā neliksies un nokavējums procentus arī mēģinās piedzīt??
 • Ieva Draudiņa
 • Uhhu
  +19 +19 0

  Uhhu

  Kurš normāls cilvēks sūta ar kaut kādu autobusu preci un cer sagaidīt naudu? Tas ir joks ja? Mūsdienās nevienam nedrīkst piekāpties,jo upuris būsi tu pats.Diemžēl.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl