”Naktīs pārģērbjos par sievieti. Ja paveicas, man arī samaksā.” Šovbiznesa savādnieks Rojs Rodžers atklāti par savu profesiju

8 komentāri

Pirmdienas, 5. novembra, vakarā TV3 skatītāji būs liecinieki nebijušam pavērsienam šovā ”Pilsētnieces pret lauciniecēm”. Spēles septītajā sērijā vietām mainīsies puiši – laucinieks Gints Grandbergs pret pilsētnieku Roju Rodžeru, kurš darbojas izklaides industrijā.

26 gadus vecais Gints Grandbergs lauku saimniecībā Dukātos saimnieko jau trešajā pasaudzē. Lai arī pienākumus atvieglo dažādas palīgierīces un tehnika, darbs saimniecībā tomēr esot smags.

”Es naktīs pārģērbjos par sievieti, izklaides nolūkos. Ja man paveicas, tad man arī samaksā,” savu nodarbošanos raksturo 20 gadus vecais Rojs Rodžers.

”Es neesmu transvestīts. Transvestīts principā ir jebkurš vīrietis, kurš pārģērbjas par sievieti, bet tad, kad tas vīrietis sāk izklaidēt publiku, tas ir tā kā drag. Drag queen ir izklaidētājs. Es nezinu, kā to iztulkot.

Ikdienā esmu ļoti parasts, ļoti vienkāršs puisis. Es noteikti nekrāsojos katru dienu, tas ir pārāk sarežģīti. Es vispār nesaprotu, kā var krāsoties katru dienu. Tas ir tik ļoti grūti,” stāsta Rojs.

Pirmie kadri, kā Rojam Rodžeram veicas laukos – pilsētas švītiņam nākas mēzt mēslus.

Tikmēr lauku puisis Gints uzskata, ka kosmētika un vīrieša seja ir nesavienojami.

”Lauku džeki vienreiz mēnesī aiziet pie friziera, divreiz dienā ieiet dušā,” par to, kā puiši laukos sevi kopj, stāsta Gints.

Savukārt Rojs Rodžers atklāj, ka īpaši nerūpējas par savu ķermeni: ”Es diezgan reti eju dušā. Cilvēki, kas man seko, to zina.”

Kā Gintam izdosies iejusties pilsētas vidē, bet Rojam Rodžeram – laukos, skaties šovā ”Pilsētnieces pret lauciniecēm” pirmdien, 5. novembrī, plkst. 21.00 TV3!

8 komentāri