Komentāri

Kā jau katru piektdienu, arī šovakar raidījumā “Mūsu labākās dziesmas” varēs baudīt mīlētas dziesmas un klausīties interesantos stāstos par “Eolikas” grupas izveidi, gaitām un piedzīvojumiem. Jau šovakar plkst. 21.10 LNT kanālā varēsi tikties ar grupu “Eolika”.

Tikmēr esam noskaidrojuši šīs nedēļas uzvarētāju, kura bijusi zinošākā “Dobeles zemessargu” populārākajās dziesmās un salikusi pareizā secībā visus piedāvātos skaņdarbus. Apsveicam Inesi P. ar kvalitatīvām un stilīgām austiņām, kuras turpmāk pavadīs gan pastaigās, gan ceļojumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ja nokavēji dalību iepriekšējā konkursā, tad zini, ka neko neesi zaudējis. Pirms šā vakara tikšanās ar grupu “Eolika”, kā arī visu nākamo nedēļu, tev ir iespēja noklausīties un sakārtot viņu dziesmas pareizā secībā. Pēc tam atstāj savu kontaktinformāciju, un, iespējams, ka tieši Tu nākamnedēļ laimēsi jaunas austiņas.

“Eolikas” puzli liec šeit!

VIDEO

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl