Komentāri

Kā jau katru piektdienu, arī šovakar raidījumā “Mūsu labākās dziesmas” varēs baudīt mīlētas dziesmas un klausīties interesantos stāstos par “Eolikas” grupas izveidi, gaitām un piedzīvojumiem. Jau šovakar plkst. 21.10 LNT kanālā varēsi tikties ar grupu “Eolika”.

Tikmēr esam noskaidrojuši šīs nedēļas uzvarētāju, kura bijusi zinošākā “Dobeles zemessargu” populārākajās dziesmās un salikusi pareizā secībā visus piedāvātos skaņdarbus. Apsveicam Inesi P. ar kvalitatīvām un stilīgām austiņām, kuras turpmāk pavadīs gan pastaigās, gan ceļojumos.

Ja nokavēji dalību iepriekšējā konkursā, tad zini, ka neko neesi zaudējis. Pirms šā vakara tikšanās ar grupu “Eolika”, kā arī visu nākamo nedēļu, tev ir iespēja noklausīties un sakārtot viņu dziesmas pareizā secībā. Pēc tam atstāj savu kontaktinformāciju, un, iespējams, ka tieši Tu nākamnedēļ laimēsi jaunas austiņas.

“Eolikas” puzli liec šeit!

VIDEO

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm 1

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl