3 komentāri
Tracis Latvijas šlāgermūzikā: ļaudis no Seces, Džūkstes un Valmieras metas aizstāvēt ”Klaidoni”
f64

Pēc tam, kad īsi pirms Latvijas kantri mūzikas leģendu, grupas ”Klaidonis”, uznāciena populārajā šovā ”Mūsu labākās dziesmas” publiski izskanēja dažādi pārmetumi grupai par nekvalitatīvu uzstāšanos netīrās drēbēs, neskaitāmi ļaudis no Latvijas malu malām metušies aizstāvēt māksliniekus, atklājot, kas patiesībā notiek viņu šovos.

Viss sākās ar dažu indivīdu publisku paziņojumu par to, ka balles ar ”Klaidoni” kļuvušas nebaudāmas. Pilnu stāstu lasi šeit. Šis viedoklis sadusmoja neskaitāmus fanus, kuri vērsās pie Skaties.lv, lai aizstāvētu māksliniekus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā pirmie ”Klaidoni” aizstāvēt metās valmierieši, uzsverot, ka vienmēr būs kāds, kam nepatiks – arī par ”Baltajiem lāčiem” dzirdētas sliktas lietas. “”Klaidonis” bija Valmierā, super koncerts, izdejojāmies pēc sirds patikas,” Skaties.lv ziņo omīte no Valmieras.

Pie portāla vērsusies arī Džūkstes kultūras nama vadītāja Aija Ektermane, vēloties atspēkot baumas par to, ka ”Klaidoņa” šovs Džūkstē nav bijis baudāms.

“Pilnīgs absurds. ”Klaidonis”, viesojoties Džūkstes kultūras namā, priecēja apmeklētājus ar brīnišķīgu mūziku. Pēc šā sarīkojuma man ļoti daudzi apmeklētāji izteica vēlmi atkal pabūt kopā ar šo grupu.

Ja kādam ir vēlme uz nomelnošanu, dariet to savā vārdā, nevis kultūras nama vārdā,” dusmīga Džūkstes pārstāve.

Vairāki lasītāji vērsušies pie Skaties.lv, lai apliecinātu – ”Klaidonis” ir iekritis dziļi viņu sirsniņās, īpaši ar hitu ”Mazā dvēselīte”. Pēc fanu domām, baumas par it kā sliktiem šoviem izplata atsevišķi nelabvēļi, taču šiem nenovīdīgajiem ļautiņiem nebūs sagraut ”Klaidoņa” labo slavu.

Fani pat pieļauj iespēju, ka kāda mūziķa bijusī sieva, nespējot samierināties ar šķiršanos, internetā sākusi nomelnošanas kampaņu pret ”Klaidoni”, kā dēļ arī šis viss. Taču nevienam neizdosies nomelnot kantri grandus – desmitiem fanu savās vēstulēs Skaties.lv apstiprina mīlestību pret kolektīva paveikto Latvijas šlāgermūzikas labā.

“Patreiz labāku grupu es nezinu par “Klaidoni”,” raksta Sarma. “Viena no man patīkamākajām grupām,” pievienojas Edgars Nurmiks. Savukārt klausītāja Maija padalās stāstā par grupas šovu Secē.

“Paldies ”Klaidonim”. Bijām uz balles pasākumu Seces kultūras namā. Balle bija vienkārši fantastiska. Dziesmas, mūzika un galvenais, ka paši muzikanti tiešām strādāja no sirds un priecēja dejotājus ar viegli baudāmu, dziedošu, skaistu deju mūziku līdz 4.00 rītā.

Galvenais, ka puiši nehaltūrēja, jo neņēma stundu ilgus pārtraukumus atpūtai. Arī viņu koncerti ir klausāmi un baudāmi. Neesam visi vienādi, un tāpat mūzika nav vienāda, bet klausīsimies un mīlēsim to, kas mums ir tuvs un mīļš. Paldies ”Klaidoni”, lai jums arī turpmāk top skanīgas, mīļas dziesmas,” pozitīvās sajūtās pēc balles Secē dalās Maija.

Foto: ieskaties šova “Mūsu labākās dziesmas” pirmajā sērijā

TOP komentāri

  • SANDRA
    +1 +1 0

    SANDRA

    Mana mīļākā un iecienītākā kantrī stila izpildītājgrupa ir "Sestā Jūdze", bet cienu arī "Klaidoni", u.c. grupas, kas izpilda šā stila mūziku. Izklausās, ka Latvijā ir daļa cilvēku, kuriem dots uzdevums - nomelnot, aprunāt, izņirgāt, utt. Viņiem par to labi maksā. Novēlu mūziķiem, māksliniekiem, aktieriem Jaunajā gadā neskatīties un neklausīties visādas intrigas, un visādas nepatikšanas laist pāri galvai. Visas šīs nepatikšanas tiek veikas, lai kādu labāku, sava amata pratēju, "nogrūzstu no ķeblīša uz kura stingri stāv".
  • SANDRA
  • SANDRA

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl