Račs: mani palūdza sacerēt dziesmas ar vairāk nekā diviem akordiem atbalsta

0 Komentāru
Račs: mani palūdza sacerēt dziesmas ar vairāk nekā diviem akordiem
Foto: publicitātes foto

Skatītājiem vērtēšanai tika nodots jaunais šovs Mūsu labākās dziesmas. Jau 16. septembrī tika aizvadīta pirmā epizode, kurā galvenie viesi bija grupa Bet Bet. Šovs piedāvā noklausīties Latvijā zināmu un iemīļotu grupu skaistākās dziesmas jaunā skatījumā.

Grupa Bet Bet noklausījās piecas savas dziesmas, kuras izpildīja Madara Grēgere, Rihards Saule, Anna Zankovska, Rūta Dūduma, Atis Ieviņš.

Gan Guntars Račs, gan Zigfrīds Muktupāvels neskopojās ar komplimentiem un norādīja, ka jauno censoņu izpildījums daudzkārt izklausās daudz labāk nekā Bet Bet oriģināldziesmas.

Guntars Račs arī atzina, ka grupas pirmsākumos uz ģitāras neesot varējis nospēlēt vairāk par diviem akordiem, taču grupas dalībnieki esot lūguši labskanības dēļ piestrādāt vairāk pie mūzikas.

Foto

Lai gan dziedātāji tehniski visu izdarīja grupai pa prātam, tomēr Rūta Dūduma saņēma arī kritiku no Zigfrīda Muktupāvela par savu apģērbu.

Zigfrīds Muktupāvels, par Dūdumas sarkano kostīmu.

Es es ar lielām cerībām domāju, ka vienreiz daile uzvarēs, un mēs kaut ko skaistu šovakar arī ieraudzīsim. Diemžēl atkal viss vecais stāsts – jāskatās uz tām ķīniešu lupatām. Acis raibas jau paliek.

Par pirmo raidījuma uzvarētāju grupa Bet Bet nolēma paziņot Annu Zankovsku, kura izpildīja dziesmu Pieklauvē.

Foto

Otrajā raidījumā īpašie viesi bija latgalieši Normunds Zušs un Vitolds Gorņevs jeb grupa Galaktika. Grupa arī šoreiz uzklausīja piecu censoņu izpildījumu – Mārtiņa Jātnieka, Kaspara Tīmaņa, Kaspara Markševica, Katrīnas Cīrules un Ingara Puncuļa. Mārtiņa Jātnieka izpildītā dziesma Rāzna grupas puišiem esot līdz kaklam, tomēr M. Jātniekam izdevies to pacelt citā skanējumā. Vienīgā šī raidījuma dalībniece Katrīna Cīrule izpildīja vienu no grupas populārākajām dziesmām Vēltījums mātei. Arī pārējos dalībniekus grupa novērtēja pozitīvi, tomēr uzvaru otrajā raidījumā ieguva latgalietis Ingars Punculis, kurš izpildīja grupas mīļāko dziesmu Paleidzi dīvs.

Māris Grigalis arī izmantoja iespēju un uzzināja grupas nākotnes plānus. Galaktikai paredzēta Adventes tūre un jau neilgi pēc Jaunā gada tiek plānota jaunā diska izdošana.

Skaties.lv piedāvā arī tev iesaistīties muzikālajā šovā Mūsu labākās dziesmas. Pēc katra Mūsu labākās dziesmas raidījuma šeit atradīsi trīs dziesmas, kuras savulaik radījusi kāda no šovā redzamajām grupām. Kas tev jādara – jācenšas pareizi sakārtot Dziesmu puzzle!
0 Komentāru