Noskaties! Leģendārs Labvēlīgā tipa videoklips, kas ilgu laiku bija mistiski pazudis

0 Komentāru
Noskaties! Leģendārs Labvēlīgā tipa videoklips, kas ilgu laiku bija mistiski pazudis
f64

No vietnes YouTube mistiski bija pazudis grupas Labvēlīgais tips leģendārais videoklips dziesmai Desmitais tramvajs. Beidzot izdevies to atrast, lai atkal piedāvātu fanu baudīšanai, un lielu lomu tajā spēlējis LNT raidījums Mūsu labākās dziesmas.

Kā Skaties.lv atklāj Mūsu labākās dziesmas producents Guntars Gulbiņš, raidījuma laikā atklājies, ka hitu meistari Labvēlīgais tips var lepoties vien ar vienu “īstu” videoklipu. Tas radīts dziesmai Desmitais tramvajs.

Taču mūziķus šajā sakarā pārsteidzis kāds nelāgs atklājums. Kad fani mēģinājuši atrast klipu YouTube izrādījies, ka tas pazudis!

Labvēlīgā tipa mūziķi darījuši, ko var. Pazudušais video atrasts un kopš 28. septembra atkal skatāms YouTube. Divu dienu laikā tas jau noskatīts vairākus tūkstošus reižu, kas apliecina, ka fani patiešām bija sailgojušies pēc nostalģiskās mini filmiņas, kas atbilstoši dziesmas nosaukumam uzņemta tramvajā.

Noskaties leģendāro VIDEO

Nepalaid garām Labvēlīgā tipa viesošanos raidījumā Mūsu labākās dziesmas jau šovakar LNT! Kā atklāj producents, tā laikā ne tikai varēs baudīt mūziķu labākos hitus jauno zvaigžņu izpildījumā, bet arī uzzināt vēl nedzirdētas lietas par leģendāro pašmāju grupu.

0 Komentāru