Noskaidrota Labvēlīgā tipa Dziesmu puzles uzvarētāja IESAKA SEPTABENE atbalsta

Komentāri

Jau šovakar kanālā LNT un tvplay.lv būs vērojams ceturtais Mūsu labākās dziesmas raidījums, kurā piedalīsies jau labi zināma un leģendāra grupa. Visiem skatītājiem ir iespēja iesaistīties, saliekot pareizā secībā kādas slavenas un Latvijā mīlētas grupas dziesmas.

Arī šoreiz Dziesmu puzli pareizā secībā sarindoja vairāki dalībnieki, tāpēc uzvarētēju noteicām ar izlozes palīdzību. Sirsnīgi sveicam trešo uzvarētāju Ingunu T. Inguna savā īpašumā iegūst lieliskas austiņas, kuras turpmāk ļaus latviešu labākās dziesmas klausīties vēl kvalitatīvāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Turpini piedalīties konkursā un šoreiz pierādi savas zināšanas par leģendārās grupas Apvedceļš labākajām dziesmām, kura šovakar viesosies Mūsu labākās dziesmas raidījumā. Jau plkst. 21:10, nenokavē!

Saliec Dziesmu puzli!

Tikmēr vari noklausīties Apvedceļa kopdarbu ar Transleiteri, patīkamu klausīšanos!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl