Noskaidrota Labvēlīgā tipa Dziesmu puzles uzvarētāja IESAKA SEPTABENE atbalsta

Komentāri

Jau šovakar kanālā LNT un tvplay.lv būs vērojams ceturtais Mūsu labākās dziesmas raidījums, kurā piedalīsies jau labi zināma un leģendāra grupa. Visiem skatītājiem ir iespēja iesaistīties, saliekot pareizā secībā kādas slavenas un Latvijā mīlētas grupas dziesmas.

Arī šoreiz Dziesmu puzli pareizā secībā sarindoja vairāki dalībnieki, tāpēc uzvarētēju noteicām ar izlozes palīdzību. Sirsnīgi sveicam trešo uzvarētāju Ingunu T. Inguna savā īpašumā iegūst lieliskas austiņas, kuras turpmāk ļaus latviešu labākās dziesmas klausīties vēl kvalitatīvāk.

Turpini piedalīties konkursā un šoreiz pierādi savas zināšanas par leģendārās grupas Apvedceļš labākajām dziesmām, kura šovakar viesosies Mūsu labākās dziesmas raidījumā. Jau plkst. 21:10, nenokavē!

Saliec Dziesmu puzli!

Tikmēr vari noklausīties Apvedceļa kopdarbu ar Transleiteri, patīkamu klausīšanos!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl