Noskaidrota grupas Apvedceļš Dziesmu puzles uzvarētāja

Komentāri
Noskaidrota grupas Apvedceļš Dziesmu puzles uzvarētāja
Foto: LETA

Šovakar LNT ekrānos jau atkal būs skatāms muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas, un šoreiz uz skatuves kāps mākslinieki, lai izpildītu Latvijā mīlētās grupas Dakota dziesmas.

Arī skatītājiem ir iespēja piedalīties un pierādīt savas zināšanas, aizpildot Dziesmu puzles uzdevumu – sarindot pareizā secībā doto dziesmu.

Iepriekšējās Dziesmu puzles uzvarētāja, kura salika pareizā secībā Apvedceļa dziesmas, ir Ieva B. Arī Ieva savā īpašumā iegūs austiņas, kuras turpmāk pavadīs viņu ceļā ar kvalitatīvu skaņu un ļaus baudīt mūziku jebkurā vietā.

Turpini piedalīties konkursā, un arī tu savā īpašumā varēsi iegūt vērtīgās un kvalitatīvās austiņas, kuras šonedēļ ceļo Ievas virzienā. Šovakar slēdz iekšā LNT un vēro, ko grupa Dakota teiks par jaunajiem solistiem, kuri izpildīs viņu zināmākās dziesmas.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl