Noskaidrota Dakotas Dziesmu puzles uzvarētāja atbalsta

1 komentārs
Noskaidrota Dakotas Dziesmu puzles uzvarētāja
Foto: LETA

Kā jau katru piektdienu, arī šovakar visi varēs vērot raidījumu Mūsu labākās dziesmas. Šoreiz jaunie solisti izdziedās un atausīs atmiņā labākās Jumpravas dziesmas, kuru izpildījumu vērtēs pati grupa.

Jau šobrīd ir pieejama Jumpravas dziesmu puzle, kurā visiem ir iespēja pierādīt savas dziesmu zināšanas. Vēl vairāk, sarindojot pareizā secībā visas Jumpravas piedāvātās dziesmas, arī tev ir iespēja piedalīties konkursā un laimēt austiņas, kuras nodrošinās patīkamu klausīšanos.

Savukārt iepriekšējās dziesmu puzles uzvarētāja, kura atpazina visas Dakotas dziesmas un zināja to pareizo secību, ir  Arnita G. Turpmāk uzvarētāja varēs savas mīļākās dziesmas klausīties lieliskās austiņās.

Bet nekas vēl nav zaudēts, tāpēc arī tu vari turpināt piedalīties konkursā un laimēt savā īpašumā austiņas, kā arī šovakar LNT varēsi vērot jaunāko raidījumu, kurā būs leģendārā grupa Jumprava.

TOP komentāri

  • Ilze
    0 0 0

    Ilze

    Apsveicu Arnitu! Arī es gribēju pierādīt, ka zinu Dakotas dziesmas!:)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl