VIDEO: LNT iegriež piektdienas vakara ballīti: debitē jauns muzikālais šovs atbalsta

2 komentāri
VIDEO: LNT iegriež piektdienas vakara ballīti: debitē jauns muzikālais šovs
Publicitātes foto

Kas gan piektdienas vakarā var būt labāks par aizraujošām sarunām, kārtīgu izdziedāšanos un izdejošanos pašmāju labāko melodiju pavadībā! Turklāt, lai to realizētu, nemaz nav jāiet ārā no mājas. Par labāko mūziku piektdienas vakaram šosezon rūpējas LNT, 16. septembrī dodot startu piektdienas šovam Mūsu labākās dziesmas ar atraktīvo Māris Grigali priekšgalā.

Šova ideja ir gaužām vienkārša. Katru nedēļu goda vietā tiek sēdināta kāda leģendāra pašmāju grupa, bet viņu hitus izpilda jaunie talanti. Paši grandi ir vērtētāju lomā un, kas interesantākais, priecē ar vēl nedzirdētiem stāstiem no grupas vēstures.

Foto: Grigalis jautrojas jaunajā šovā

Pirmais vakars tiks veltīts grupai bet bet, kura jau sākumā atklāja amizantu faktu – apvienības nosaukuma pamatā ir Ivara Godmaņa leģendārā frāze, ar ko viņš savulaik mēdzis iesākt stāstu par lietu nelāgo pusi: “Bet… Bet…”

Mākslinieki atklāja, ka grupas pirmsākumos dziedoņi, kuri jau bija gana izdziedājušies par zārkiem, visam piegājuši ar vieglu humoru – neviens nav varējis iedomāties, ka joks ievilksies uz 20 gadiem.

Pirmie “bet bet” mēģinājumi notika kādā Krišjāņa Barona ielas pagrabā. Nelielajā telpā ietilpis vien rakstāmgalds, dīvāns un bungas. Kā smejoties atceras Račs, kad puiši sākuši pīpēt, dūmi ātri vien sabiezējuši tā, ka mūziķi viens otru nav varējuši atšķirt.

Pirmā “ierakstu studija” bet bet bijis Guntara Rača Amerikā iegādāts kasešu magnetofons, kurā uzreiz varēja ierakstīt četrus celiņus.

Izvērtējot, kā viņu leģendārās dziesmas nu jau krietni labākā kvalitātē, ja salīdzina ar pirmajiem ierakstiem, izpilda jaunie talanti, bet bet lēma, ka viņiem vislabāk tīk un līdz ar to arī balvu iegūst Anna Zankovska par dziesmas Pieklauvē izpildījumu.

Turpmākajos piektdienas vakaros šovā viesosies tādas grupas kā Eolika, Dakota, Apvedceļš, Putnu balle, Opus Pro, Tumsa, Labvēlīgais tips, Galaktika un daudzas citas.

Nepalaid garām! Ballīte ar LNT un Mūsu labākās dziesmas turpmāk ik piektdienu 21.10 LNT!

VIDEO

2 komentāri