19 komentāri

“Apvedceļš”, ”Klaidonis”, ”Sestā jūdze” un ”Dakota” – ikvienam mūziku mīlošam latvietim zināmi šo grupu nosaukumi, kuri regulāri priecē Latviju Bauskas kantri svētkos un pelnīti tiek dēvēti par pašmāju šī žanra grandiem. Bet kura ir pati labākā un tautas mīlētākā kantri mūzikas grupa? Skaties.lv piedāvā reizi par visām reizēm izšķirt strīdu lasītājiem!

Lai arī visas četras šīs grupas nenoliedzami rada lielisku mūziku, to faniem labpatīk lauzt šķēpus, strīdoties par to, kurš kuru kopē un kurš no kura kaut ko aizņēmies. Fanu forumos regulāri tiek izteiktas aizdomas par to, ka kāds no kāda ”nokopējis” albuma vāciņu, stilu vai pat hitu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO: Jautrākie brīži no kantri svētkiem Bauskā

Strīds samilzis pēc tam, kad ”Klaidonis” uzmirdzējis šovā ”Mūsu labākās dziesmas”. Skatītāji raksta Skaties.lv un dažādos forumos zūdās par to, ka citi Latvijas kantri vaļi bija vairāk pelnījuši šo iespēju – izskan pat viedoklis, ka ”Klaidonis” kopē ”Dakotu”!

Lai uz visiem laikiem pieliktu punktu šīm diskusijām, Skaties.lv piedāvā ikvienam mūzikas draugam izteikt savu viedokli – kura ir Latvijas labākā kantri grupa? Piedalies balsojumā! Uzmanību – vari atbalstīt arī uzreiz vairākas grupas!

Kura ir Latvijas labākā kantrī mūzikas grupa? Saistītais raksts

Rezultāti:
19%

''Klaidonis''

12%

''Dakota''

57%

''Sestā jūdze''

12%

''Apvedceļš''

 

Nezini, par ko balsot? Nobaudi dziesmas no katras grupas!

KLAIDONIS “Mazā dvēselīte”

DAKOTA “Kurtizāņu ugunskurs”

SESTĀ JŪDZE ”Emigrants”

APVEDCEĻŠ ”Zemenes”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl