24 komentāri
Kliedziens no Latvijas kultūras namiem: ko tauta domā par leģendāro ”Klaidoni”?
''Klaidoņa'' privātais arhīvs

Grupa “Klaidonis” ir viena no zināmākajām šlāgermūzikas grupām Latvijā. Ne velti, jo grupas mājaslapā norādīts, ka brašie puiši gada laikā uzstājas vairāk nekā 100 vietās un nobrauc 43 tūkstošus kilometru. Bet vai tiešām realitāte ir tik skaista un publika visu sagaida grupu ar atplestām rokām visā valstī?

Grupas mājaslapā ir pieejama viesu grāmata, kurā grupas fani var izteikt viedokli, pateikties par sniegtajiem koncertiem un vienkārši izteikt savu viedokli. Šī ir, iespējams, iespaidīgākā publiskā fanu diskusija Latvijas mūziķu mājaslapās, jo ilgst jau gadiem un atspoguļo fanu viedokli no visiem Latvijas nostūriem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Fani no Latvijas malu malām raksta nebeidzamas publiskas pateicības vēstules sakarā brīnišķīgajiem koncertiem un vokālo sniegumu. Klausītāji dažādos novados lūgtin lūdz grupu braukt ciemos un ļaut izdejoties skanīgu un lipīgu meldiņu pavadījumā.

Tomēr netrūkst arī tādu, kuri visu acīm atklāj nelāgus faktus par ballītēm ar “Klaidoni”. Kāda komentētāja ar lietotājvārdu Inita raksta: “Sūdīgāku grupu par Jums nezinu. Vairāk nebrauciet uz “Raganas ķēķi” uzstāties. Jo Jūs esat URLAS. Vairāk komentāru nav.”

Tomēr Inita nerimstas un turpina izteikt savu viedokli, ka “netīras drēbes, netīra mūzika, tizlas kantri dziesmas, netīra dvēsele Jums, cienījamo Slokas kung.” Komentāros bieži tiek apspriesti mūziķus skatuves tērpi, kuri, skatītājuprāt, nav ne mazgāti, ne jauni. Te gan vietā iebildums – kāpēc grupai ar nosaukumu ”Klaidonis” vajadzētu šikot ar glamūrīgām lupatiņām?

Vairāku gadu garumā viesu grāmatā lasāmas arī diskusijas par to, kurās vietās cilvēki grupas izpildījumā bija vīlušies, kā arī reizēm pat nevēlas, lai “Klaidonis” uzstātos vēlreiz, piemēram, “Raganas ķēķis”, Džūkstes kultūras nams un Nereta.

Manāmu satraukumu izraisījis fakts, ka grupa pēdējā laikā vairs neatjauno informāciju par aktualitātēm.

“Kur var atrast Jūsu afišas? Vai grupa “Klaidonis” vispār vēl muzicē un uzstājas?” Kāds grupas fans gan mēģinājis nomierināt publiku ar paziņojumu, ka visas afišas atrodamas draugiem.lv lapā, kas vēl vairāk sadusmojis kādu rakstītāju:”Bet ko lai dara tie, kas nav draugos?”

Daļa fanu pat sākuši pārmest šlāgermūzikas grandiem līdzību ar grupu “Dakota” – pat albumu vāciņi tiekot špikoti.

Vai tiešām “Klaidonis” vairs nav šlāgerdziesmu klausītāju topa augšgalā? Satiec mūziķus jau šovakar LNT šovā “Mūsu labākās dziesmas”!

TOP komentāri

 • aija ektermane
  +13 +12 -1

  aija ektermane

  pilnīgs absurds,grupa,,Klaidonis"viesojoties Džūkstes kultūras namā priecēja apmeklētājus ar brīnišķīgu mūziku,pēc šī sarīkojuma man ļoti daudzi apmeklētāji izteica vēlmi atkal pabūt kopā ar šo grupu,ja kādam ir vēlme uz nomelnošanu-dariet to savā vārdā nevis kultūras nama vārdā
  ar cieņu Džūkstes kultūras nama vadītāja -Aija
 • ļoti
  +12 +12 0

  ļoti

  Patīk! Lieku 1. vietā! Negatīvie komentāri ir visur! Cilvēkiem kaut kas kaiš! Negatīvu ierakstīs arī tad, ja pateikšu, ka šodien piektdiena!
 • Dans
  +11 +11 0

  Dans

  Gaumes ir dažādas,tā kā visiem nav iespējams izpatikt,kam nepatīk lai neiet un neklausās....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl