Komentāri

Ceturtajā raidījumā Mūsu labākās dziesmas ciemos bija atnākuši grupas Apvedceļš puiši, šoreiz gan nepilnā sastāvā, jo izrādās, ka viņu pamatdarbs nav spēlēšana grupā. ”Mēs bijām no slavas apdullušas, jaunas mušas, tā par grupas aizsākumiem,” teic grupas solists Jānis Krūmiņš.

Šoreiz šovu atklāja jau iepriekš redzēts mākslinieks Ingars Punculis, kurš izpildīja grupas vienu no zināmākajām dziesmām Pienenes. Pats mākslinieks atzina, ka divas no Apvedceļa dziesmām ir iekļāvis arī savā repertuārā.

Mārtiņš Jātnieks izpildīja dziesmu Puika, kura 2003. gadā iekļuva Raimonda Paula jūras dziesmu konkursa finālā. Izrādās, ka tieši ar šo dziesmu Apvedceļš 90% gadījumu uzsāk savus priekšnesumus.

Tālāk uzstājās Dainis Skutelis, kurš izpildīja dziesmu Pastnieks. Grupas puiši Daini slavēja gan par dziesmas izpildījumu, gan par spodrajām kurpēm. Dziesmu Pirmais vasaras zieds izpildīja Aivars Birzmalis, kura izpildījums grupas puišiem patika.

Grupas puiši atklāja arī kādu interesantu faktu, ka tālajā 2007. gadā viņi esot stāstījuši visādas blēņas. Tomēr Valsts ieņēmumu dienests šīm blēņām esot noticējuši un sākuši viņus vajāt.

Timēr Kaspars Markševics jau devās uz skatuves un izpildīja Apvedceļa populārāko dziesmu Zemenes. Grupa gan atzina, ka sākumā šķitis, ka šī dziesma nebūs gana laba, jo esot pārāk primitīva un vienkārša.

Šis raidījums noslēdzās ar Ingara Puncuļa uzvaru, jo grupas puiši atzina, ka viņiem vienkārši vislabāk patika dziesmas Pienenes skanējums.

Video

Lasi vēl