Alex: Ko prasa sievietes, to mēs darām atbalsta

Komentāri
Alex: Ko prasa sievietes, to mēs darām
Foto: F64

Šoreiz raidījumā viesojās rokapvienība, kas šogad svin savu 30 jubileju – Opus Pro. Grupa atklāja, ka nosaukuma autors gan bijis Zigmars Liepiņš.

Rūta Dūduma, kura šovā “Izklausies redzēts” atdarināja Džastinu Bīberu, šoreiz izdziedāja Opus Pro dziesmu Mīļā. Grupas puiši atklāj, ka dziesma radusies ļoti līdzīgi kā daudzas citas – pagrabā “radoši pīpējot”.

Par Riharda Saules izvēlēto dziesmu, Harijs Zariņš: “Būtu okei, bet man pietrūka sirds… Un seksa arī varēja būt vairāk.”
Mārim Grigalim izdevās arī atklāt, ka 1991. gadā, kad grupa uzstājās ādas biksēs, patiesībā tas ir bijis dermatīns.
Tomēr skatuvi “uzspridzināja” Ata Ieviņa priekšnesums. Arī grupa tika atstāta bez komentāriem, un Ata balss pat tika pielīdzināta Alexa izpildījumam.

Pēc priekšnesuma H. Zariņš pastāstīja par dziesmas teksta rašanos: “Agrāk dienēju Gruzijā, un varbūt tā iespaidā arī radās šis teksts. Tur dāmas ļoti bieži tika nozagtas, lieta darīta un atgriezās tikai ar bērnu uz rokām.”

Uz jautājumu, vai grupai ir kāda dziesma, kas jau ir apnikusi, Alex nosaka: “Ko prasa sievietes, to mēs darām.”
Vēl kādu interesantu stāstu atceras Harijs: “Uldis man vienreiz uz biksēm uzlēja liķieri, un es izskatījos pamatīgi apčurājies.” Koncerts tūlīt sācies, tāpēc nekas cits neesot atlicis, kā apčurāt arī otru kāju.

Šoreiz šovā uzvarēja Atis Ieviņš, kurš vienīgais uzdrošinājās izpildīt roķīgu dziesmu.

Lasi vēl