Mintauta viesi vakariņu šovā uz uzkodu spiesti gaidīt vairākas stundas

5 komentāri
Mintauta viesi vakariņu šovā uz uzkodu spiesti gaidīt vairākas stundas

Šonedēļ TV3 raidījums “Vakariņas četratā” vienkopus pulcējis jautru kompāniju – dažādus TV šovos pieredzi smēlušies ļaudis. Četru raidījumu cikla noslēdzošajās vakarā ciemiņus uzņēma tievēšanas šova ”Īstie veči” dalībnieks Mintauts Gubāts, kurš iepriekšējos trīs vakarus bija atzīmējis un ņēmis vērā pārējo šova dalībnieku kļūdas un neizdošanos.

Mintautam projekta filmēšanas rītā nervus pakutināja fakts, ka brāļa mājā Carnikavā, kur viņš gatavojās uzņemt vakariņu draugus, bija pārtraukta ūdens padeve. Cerību pilns, ka problēma tuvākajās stundās tiks atrisināta, Mintauts devās iepirkties. Cerība nepievīla.

Ierastajā vakara plānā Mintauts bija ieviesis izmaiņas un viesus – ”Lauku sētas” zvaigzni Vitu Taubi, ”Patiesības spoguļa” varoni Maigoni Juhneviču un ”Kāzu gūstā” dalībnieci Ievu Janiševu – steidza izklaidēt uzreiz pēc viņu ierašanās.

Šādu vakara pavērsienu nebija gaidījis Maigonis, kurš neslēpa, ka gatavs ķerties pie vakariņām jau uzreiz: ”Ļoti gribēju ēst. Es šodien speciāli negāju pusdienās.”

Tukšiem vēderiem kompānija sēdās 40 gadus vecā žigulītī un devās ceļā uz Carnikavas novadpētniecības centru.

Mintauts, sākot vakaru ar izklaidi, viesos izsalkumu bija vairojis vairāk nekā divas stundas. ”Divas ar pusi stundas no paredzētā laika mēs dabūjām uzkodu,” norādīja Maigonis, kurš kompānijā jutās visvairāk izsalcis.

Maigonis pēc jūras ķemmīšu notiesāšanas bija uzreiz gatavs mesties virsū pamatēdienam, bet namatēvs tikai šajā brīdī ķērās klāt tā cepšanai.

Vai atceries, kā atraktīvajam Maigonim pašam veicās ar vakariņu gatavošanu?

Pēc ilgās gaidīšanas, ko Maigonis nodēvēja par spīdzināšanu, namatēvs galdā cēla cūkas karbonādi ar kartupeļiem un salātiem.

Maigonim beidzot laimīgi ēda. Bet jaunu kaprīzi saistībā ar savām garšas kārpiņām atklāja Vita, kura vakariņotājiem jau iepriekš bija paziņojusi, ka viņai negaršo termiski apstrādāti tomāti.

”Es vēl joprojām nesaprotu, kādus tomātus Vita ēd un kādus viņa neēd,” brīnījās Ieva.

”Man tomāti negaršo termiski apstrādāti un blenderēti. Bet, ja viņi ir, piemēram, šķēlīte tostermaizē vai karbonādē, man diezgan labi garšo,” paskaidroja ”Lauku sētas” zvaigzne.

”Cilvēki mīļie, savediet sevi kārtībā!” aicināja šefpavārs Raimonds Zommers.

Par Vitas spožo iznācienu pavāres ampluā TV3 šovā lasi te!

Vakariņām kā punkts uz ”i” bija Latvijas simtgades zīmē gatavotais zemeņu un biezpiena deserts.

”Pirmais bija restorāna ēdiens, otrais bija krodziņa ēdiens, trešais – kafejnīcas ēdiens,” Mintauta veikumu virtuvē rezumēja Maigonis.

Mintauts no kompānijas par vakaru, izklaidi un ilgo gaidīšanu uz ēdiena saņēma 26 punktus, bet par nedēļas uzvarētāju kļuva Ieva. Kā nedēļas labākajai veicās ar gatavošanu un viesu izklaidēšanu, lasi šeit!