1 komentārs

“Daugavpils ir cita pasaule, kuru es labprāt iepazītu vēl tuvāk. Ar vienu dienu noteikti ir par maz,” portālam Skaties.lv atzīst bērnību Cēsu pusē pavadījušais mūziķis Miks Dukurs. Tieši viņu šonedēļ ciemos Latgalē uzņēma raidījuma “Atklāj Latgolu ar Kristapu Rasimu” vadītājs aktieris un mūziķis Kristaps Rasims.

“Šķiet, Daugavpilij, tāpat kā Marka Rotko gleznām, ir daudz slāņu, un šajā braucienā izdevās apskatīt tikai vienu no tiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tādēļ iesaku noskatīties arī pārējās raidījuma sērijas, lai priekšstats būtu pilnīgāks un vasarā pašiem doties visu apskatīt savām acīm!” Skaties.lv saka Miks Dukurs.

Jautāts, vai mūziķim šīs bija pirmā reize valsts otrā lielākajā pilsētā, Miks atzīst, ka jā, tik plaši iepazīt Daugavpili  iespēja bijusi pirmoreiz.

“Vasarā grafiks ir tik saspringts, ka no gada uz gadu atlieku ekskursiju pa Latviju,” skumji nosaka Dukurs.

Mirkli vēlāk viņš atminas, ka tomēr iepriekš bijusi kāda reize, kad viņš bijis Daugavpilī.

“Bet tas bija pa tumsu! Un redzēju tikai tik vien kā Vienības nama fasādi. Mani toreiz nogādāja uz koncertu, un ekskursija nebija paredzēta,” atminas mūziķis.

TOP komentāri

  • pusaudzis
    0 0 0

    pusaudzis

    Miks neko nav sapratis no lielās dzīves,šodien noskatījos visus Kristapa sižetus. Ja Miks neprot komunicēt,vai nevar nokāpt no saviem "augstumiem" ,tad nevajag piekrist piedalīties. Tas tā ļoti maigi izsakoties.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl