Vakara ballīte aizved līdz altārim un brīnišķīgiem bērniņiem. ”Tēta nedienu” šovā amizants iepazīšanās stāsts

7 komentāri
Vakara ballīte aizved līdz altārim un brīnišķīgiem bērniņiem. ”Tēta nedienu” šovā amizants iepazīšanās stāsts
Ekrānuzņēmums

Trešdienas, 16. maija, vakarā TV3 skatītāji atkal varēs būt liecinieki kādas Latvijas ģimenes ikdienai. ”Tēta nedienas” sezonas noslēgumā būs piemeklējušas Žalkovsku ģimeni Ogrē.

Kamēr Inguss strādā algotu darbu, lai ģimenei nekā netrūktu, divu bērnu māmiņa Anete ik dienu pavada, mājās auklējot mazo meitiņu Luīzi, kurai ir gadiņš. Savukārt četrgadnieks Alens apmeklē dārziņu.

Anete un Inguss, kā jau vairums ”Tēta nedienu” šova varoņu, iepazinās internetā. Bet ar vienu mazu niansīti.

”Es īstenībā meklēju sabiedroto darba pasākumam. Mans primārais mērķis bija, lai būtu interesanti. Lai pasākumā nebūtu viens, meklēju sev kompanjonu. Sākām sarakstīties un pirms pasākuma norunājām vismaz vienu tikšanās reizi,” raidījumā atcerēsies Inguss.

Uz tikšanos abi bija vienojusies ierasties, tērpušies rozā. Anetei mugurā bijis rozā mētelītis un kājas autas rozā zābaciņos, bet Inguss nav atpalicis un īpaši randiņam iegādājies spilgti rozā kreklu.

”Kā es saku, sivēnkrāsas krekls. Viņš bija krietni apaļīgāks nekā tagad,” atcerēsies Anete.

Sieviete, ieraugot partneri, pat apsvērusi iespēju griezties apkārt un doties prom. Savukārt Ingusam ļoti paticis tas, ko viņš ieraudzījis.

”Mēs sākām runāt, un viss ļoti labi sapasēja,” atklās Anete.

Abi ātri vien sapratuši, ka ir viens otram radīti, un pēc divu nedēļu pazīšanās sākuši dzīvot kopā.

”Tēta nedienas” ir dienas, kad mamma var atpūsties no ikdienas rutīnas un mājas trokšņa, kamēr tētis uzņemas visus sievas pienākumus. Un, lai būtu pavisam interesanti, šovs piedāvā ģimenes budžetu papildināt ar 500 eiro.

Kā Ingusam veiksies ar bērnu audzināšanu un sievas pieciem īpašajiem uzdevumiem, skaties šova ”Tēta nedienas Latvijā” trešās sezonas noslēgumā trešdienas, 16. maija, vakarā TV3!

Amizanta pirmā randiņa pieredze