Mārtiņa Bankevica publiskā atvainošanās vēstule

26 komentāri
Mārtiņa Bankevica publiskā atvainošanās vēstule
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Otrdienas, 3. oktobra, vakarā sociālos tīklus satricinājis stāsts, kurā ”Patiesības spoguļa” varonis Mārtiņš Bankevics tiek vainots krāpniecībā. Puisis vēlas ar Skaties.lv starpniecību publiski atvainoties tuviniekiem, kuru vārds ar šo skandālu apkaunots. Mārtiņš akcentē, – viņš bijis godīgs, un viņam tagad ir liels kauns, ka apstākļi tā sakrituši un viņš padarīts par grēkāzi.

”Es vēlos publiski atvainoties savam tētim, savām māsīcām, brālēniem, krustvecākiem, saviem tuviniekiem Bauskā, Ķekavā, Saulkrastos un vēl īpaši kādai meitenei Liepājā. Viņa sapratīs par ko.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Es ļoti, ļoti atvainojos jums visiem par to ažiotāžu, kas tagad sacelta internetā un kurā ierauts mans vārds, manas ģimenes vārds.

Tas, kas šobrīd notiek sociālajos tīklos, ir prātam neaptverami. No vienas nelielas kļūmes pastā ir izvērsta vesela nomelnošanas kampaņa, kas vēršas pret mani un manas ģimenes uzvārdu.

Tas jau ir izgājis ārpus ”Facebook” – pat ieejot ”Draugos”, pirmais, ko es redzu, ir ziņa, ka Mārtiņš Bankevics ir krāpnieks.

Par skandālu, kurā ierauts Mārtiņa vārds, lasi šeit!

Ļoti, ļoti atvainojos saviem tuviniekiem par visu, kas viņiem šajā sakarā jāpārdzīvo. Es apzinos, ka neesmu vainīgs, bet man vienalga ir kauns,” emocionālu vēstījumu tuviniekiem sūta Mārtiņš.

Viņam pat prātā nav ienācis tas, ka iepirkšanās sludinājumu portālā var novest pie tāda neprāta sociālajos tīklos.

”Šādā veidā internetā esmu sapircies neskaitāmas lietas. Vienmēr esmu bijis godīgs, nereti pat ”uzskaitu pa virsu” naudiņu pārdevējam.

Vairs nekad nesūtīšu neko ar pasta starpniecību. Viena šāda kļūme, un viss internets pilns,” nopūšas Mārtiņš.

Viņš vēlas aicināt tautu un ”Patiesības spoguļa” fanus, lai tie ”šēro” viņa atvainošanās vēstuli, ne ziņu, kurā viņš tiek dēvēts par krāpnieku.

”Es ļoti, ļoti atvainojos visiem saviem mīļajiem par šo kaunu,” no sirds teic Mārtiņš.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl