1 komentārs
Veselības horoskops pavasarim! Ļoti ieteicams sekot līdzi, ko mēs ēdam un kā ēdam!

No 20. aprīļa līdz 20. maijam saule ir Vērša zīmē, kas savukārt liecina, ka viņa pārvaldībā ir visas baudas! Runājot par veselību – pirmkārt, šis laiks ļoti gādā par ēšanu, precīzāk, ēšanu par daudz. Ļoti vajadzētu sekot līdzi, ko mēs ēdam un kā ēdam!

Būtiski situācija mainīsies pēc 20. maija, kad līdz pat Jāņiem saule atradīsies Dvīņu zīmē – kas pretēji gruntīgajam Vērsim ir nestabila un mainīga!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ļoti liels risks ir pārgurumam un emocionālā reakcijām – vajadzētu saudzēt nervu sistēmu! Nepieciešams piespiest sevi doties ārā, lai izbaudītu sauli, pastaigas, svaigu gaisu, varbūt pat atklāt peldēšanās sezonu. Primāri, lai nomierinātu savus nervus!

Foto

Astroloģe Rita Riekstiņa uzsver, ka visu šo periodu būtiski pievērst uzmanību hroniskām un iedzimtām saslimšanām. Skaties video!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl