Komentāri

Puķes, svītras, mežģīnes, rūtis, raksti, vai audumi ar reljefiem? Kas ir modē šajā pavasara/ vasaras sezonā un kādus “knifiņus” iesaka pieredzējušais stilists un vairāku stila balvu ieguvējs Kašers?

Šoreiz brīvmākslinieks, “Kašera sapņu fabrikas” īpašnieks un stilists Kašers jeb Kaspars Blūms – Blūmanis šīs sezonas aktuālos ornamentos centās ietērpt mājsaimnieci Līgu, kuras iemīļotākais apģērbs ir treniņbikses!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ieejot jau pirmajā modes un izklaides centra “Rīga Plaza” veikalā “Stradivarius” Kaspars uzreiz saprot, ka atrast kaut ko puķainu, svītrainu, vai cakainu nebūs nemaz tik grūti, jo tieši ornamenti ir šīs sezonas aktualitāte!

Kašers

Kašers
Stilists

Kas ir ļoti svarīgi, ka meitenes valkā vertikālās strīpas, nevis horizontālās, jo tas uzreiz padarīs augumu slaidāku.

Foto

Līva atklāj, ka ļoti uzticas Kašera ieteikumiem un gaumei, tādēļ šoreiz ir gatava izmēģināt kaut ko jaunu un neierastu. Kasparam trīs reizes nav jāatkārto un stilists ir gatavs izpausties un atrast tieši Līvai piemērotu, aktuālu apģērbu komplektu šim pavasarim un vasarai!

Kašers

Kašers
Stilists

Viena no lielākajām modes aktualitātēm šajā sezonā pavisam noteikti ir uzlikas/ uzdrukas/ aplikācijas/ uzšuves! Un galvenais, ka tagad veikalos Tu vari iegādāties ne tikai apģērba gabalu ar jau uzlīmētām aplikācijām, bet iegādāties tās pats un izdaiļot jebkuru apģērba gabalu, kas atrodas skapī!

Viens no galvenajiem noteikumiem, lai valkātu apģērbu, uz kura ir ornamenti, ir sekot līdzi sava ķermeņa aprisēm, jo šāda veida apģērba komplekti labāk piestāvēs slaida auguma sievietēm! Kašers īpašu uzmanību vērš uz apģērbu gabaliem, kas ir nedaudz atkailināti, jo sievietēm, kuras ir nedaudz apaļīgākas, tas varētu nepiestāvēt! Labāk ir izvēlēties tērpu ar vienu akcentu – puķi vai kādu citu ornamentu un ļaut pārējam audumam būt vienkāršam!

Kašers, izvēloties piemērotu apģērbu komplektu Līvai, īpašu uzmanību pievērš aksesuāriem un piemeklē tērpam košas augstpapēžu kurpes. Kāds ir gala rezultāts un kā abiem veicās modes un izklaides centrā “Rīga plaza”, skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl