“Pamanāmi ir šīs sezonas atslēgas vārds!” Stiliste Iveta Vecmane iesaka nebaidīties no spilgtuma apģērbā!

Pievienot komentāru
“Pamanāmi ir šīs sezonas atslēgas vārds!” Stiliste Iveta Vecmane iesaka nebaidīties no spilgtuma apģērbā!

Sezonas aktualitātes šajā pavasarī un vasarā – kā vienmēr, talkā nāk raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte” komanda!

Šoreiz stila dizainere Iveta Vecmane, kura darbojas lielākajos Latvijas stila un modes žurnālos, vairākus gadus ir modes nedēļas “Modes manifestācija” koordinatore un iejutusies arī jauno dizaineru konkursa žūrijas lomā, centīsies aktuālos tērpos ieģērbt Jevgēniju, kura darba laiku pavada birojā, bet brīvajā laikā labprāt spēlē tenisu, daudz ceļo un dievina augstpapēžu kurpes.

Raidījuma modele Jevgēnija atzīst, ka seko līdzi modes tendencēm, bet, kad kāds apģērbs parādās veikalos, neskrien un netērē naudu! Vienmēr patikusi klasika – džinsi, balts krekls vai melna kleita! Kad Iveta Vecmane uzklausījusi Jevgēnijas vēlmes un ieradumus, pirmais stilistes pieturas punkts modes un izklaides centra “Rīga plaza” ir apģērbi ar ziedu apdruku.

Iveta Vecmane

Iveta Vecmane
Stiliste

Viena no ļoti lielām aktualitātēm šovasar ir ziedi uz melna auduma. Tas ir nedaudz kā aizgūts no “čigāniskā” stila, bet viņa ir ļoti eksotiska un, manuprāt, arī ļoti skaista! Un jebkura sieviete šādā kleitā vai tērpā izskatīsies ļoti valdzinoši, sievišķīgi un uzreiz ir pamanāma!

Pamanāmi arī esot šīs sezonas atslēgas vārds, jo stiliste Iveta Vecmane iesaka nebaidīties no spilgtuma apģērbā! Šī sezona ir sevi pārsteigusi ar dzelteniem apģērbu toņiem! Viena no šīs sezonas tendencēm arī esot balts sieviešu smokings, kas obligāti būtu jāiekar katras sievietes drēbju skapī!

Foto

Par šīs sezonas lielāko trakumu sieviešu pasaulē šajā sezonā tiek uzskatītas krāsainas augstpapēžu kurpes, vēl labāk, ja tās rotātas ar ziediem! 

Iveta Vecmane

Iveta Vecmane
stiliste

Uzvelkot šādas kurpes, tu ļoti veiksmīgi akcentē un pievērs sev uzmanību, un kopā ar kādu pilnīgi neitrālu tērpu, tādā mierīgā pasteļtonī vai krāsā, minimālistiskās līnijās vai formās, kurpes var ļoti veiksmīgi paspilgtināt! Koptēls būs veidots ļoti veiksmīgi un interesanti, galvenais, ka tu nepazudīsi vienā, lielā pasteļu mākonī, bet tev būs akcents!

Iveta Vecmane, izvēloties piemērotu apģērbu komplektu Jevgēnijai, īpašu uzmanību pievērsa aksesuāriem un piemeklē tērpam košas augstpapēžu kurpes. Kāds ir gala rezultāts un kā abām dāmām veicās modes un izklaides centrā ”Rīga plaza”, skaties video!

Video