Komentāri

Šobrīd līdz pat 25. aprīlim ir dilstošs mēness un tas ir ļoti pateicīgs laiks, lai atbrīvotos no visa liekā! Tās ir jebkuras attīrošās procedūras: drenāžas, vaksācija, procedūras. Viss, ko mums nevajag, ļoti labi iet prom! Tas nozīmē, ka, ievērojot diētu dilstošā mēnesī, viss liekais ies projām daudz vieglāk un organisma attīrīšanās būs ļoti efektīva!

Badoties gan nevajag. Labāk sagaidīt 26. aprīli, kad sāksies jauns mēness, tad organisms būs gatavs izaicinājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmkārt, lai cilvēks spētu kvalitatīvi sekot līdzi, kā viņš jūtas, izskatās vai kā mēs paši varam sevi ietekmēt, astroloģe Rita Riekstiņa uzsver, ka ļoti svarīgi ir ievērot attiecīgās darbības konkrētam mēness ciklam.

Foto

Līdz aprīļa beigām Venēra ir Zivju zīmē, attiecīgi, sievietēm prasās maigums, sievišķība – gari, puķaini svārki, tāds vieglums. Izteikta sievišķā enerģija, ko var redzēt arī tajā, kā sieviete ģērbjas, kā izskatās.

Bet pēc tam no 28. aprīļa līdz 16. maijam Venēra pāriet Auna zīmē, un tad gan būs laiks, kad sievietes būs iecienījušas spicus papēžus un košas lūpas. Ar savu izskatu un apģērbu sievietes centīsies parādīt, ka viņas ir jāņem vērā un jāievēro!

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl