Komentāri

Šobrīd līdz pat 25. aprīlim ir dilstošs mēness un tas ir ļoti pateicīgs laiks, lai atbrīvotos no visa liekā! Tās ir jebkuras attīrošās procedūras: drenāžas, vaksācija, procedūras. Viss, ko mums nevajag, ļoti labi iet prom! Tas nozīmē, ka, ievērojot diētu dilstošā mēnesī, viss liekais ies projām daudz vieglāk un organisma attīrīšanās būs ļoti efektīva!

Badoties gan nevajag. Labāk sagaidīt 26. aprīli, kad sāksies jauns mēness, tad organisms būs gatavs izaicinājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmkārt, lai cilvēks spētu kvalitatīvi sekot līdzi, kā viņš jūtas, izskatās vai kā mēs paši varam sevi ietekmēt, astroloģe Rita Riekstiņa uzsver, ka ļoti svarīgi ir ievērot attiecīgās darbības konkrētam mēness ciklam.

Foto

Līdz aprīļa beigām Venēra ir Zivju zīmē, attiecīgi, sievietēm prasās maigums, sievišķība – gari, puķaini svārki, tāds vieglums. Izteikta sievišķā enerģija, ko var redzēt arī tajā, kā sieviete ģērbjas, kā izskatās.

Bet pēc tam no 28. aprīļa līdz 16. maijam Venēra pāriet Auna zīmē, un tad gan būs laiks, kad sievietes būs iecienījušas spicus papēžus un košas lūpas. Ar savu izskatu un apģērbu sievietes centīsies parādīt, ka viņas ir jāņem vērā un jāievēro!

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl