Nepalaid garām: vēl tikai nedēļa, lai atbrīvotos no visa liekā – arī kilogramiem!

Komentāri
Nepalaid garām: vēl tikai nedēļa, lai atbrīvotos no visa liekā – arī kilogramiem!

Šobrīd līdz pat 25. aprīlim ir dilstošs mēness un tas ir ļoti pateicīgs laiks, lai atbrīvotos no visa liekā! Tās ir jebkuras attīrošās procedūras: drenāžas, vaksācija, procedūras. Viss, ko mums nevajag, ļoti labi iet prom! Tas nozīmē, ka, ievērojot diētu dilstošā mēnesī, viss liekais ies projām daudz vieglāk un organisma attīrīšanās būs ļoti efektīva!

Badoties gan nevajag. Labāk sagaidīt 26. aprīli, kad sāksies jauns mēness, tad organisms būs gatavs izaicinājumiem.

Pirmkārt, lai cilvēks spētu kvalitatīvi sekot līdzi, kā viņš jūtas, izskatās vai kā mēs paši varam sevi ietekmēt, astroloģe Rita Riekstiņa uzsver, ka ļoti svarīgi ir ievērot attiecīgās darbības konkrētam mēness ciklam.

Foto

Līdz aprīļa beigām Venēra ir Zivju zīmē, attiecīgi, sievietēm prasās maigums, sievišķība – gari, puķaini svārki, tāds vieglums. Izteikta sievišķā enerģija, ko var redzēt arī tajā, kā sieviete ģērbjas, kā izskatās.

Bet pēc tam no 28. aprīļa līdz 16. maijam Venēra pāriet Auna zīmē, un tad gan būs laiks, kad sievietes būs iecienījušas spicus papēžus un košas lūpas. Ar savu izskatu un apģērbu sievietes centīsies parādīt, ka viņas ir jāņem vērā un jāievēro!

Video

Lasi vēl