Komentāri
”Mans skapis – mana vizītkarte”! Atklāj aksesuāru pasauli kopā ar Kašeru un Janu Duļevsku!

Jau šovakar burvīgā un šarmantā raidījumu vadītāja un TV dīva Jana Duļevska viesosies mājīgajā studijā ciemos pie stilistes un raidījuma vadītājas Gitas Šilderes. Abas dāmas apspriedīs un izrunās visu par un ap plašo aksesuāru pasauli. Uzklausi padomus un esi satriecoša šajā pavasarī – tā varētu pāris vārdos raksturot otrā raidījuma “Mans skapis – mana vizītkarte” sēriju.

Vienmēr pozitīvā un smaidīgā multimākslinieka un stilista Kašera pavadībā tiks meklēti aksesuāri sievietei, kura līdz šim savā dzīvē ir nēsājusi tikai vienu aksesuāru – laulību gredzenu. Vai Kašeram izdosies pārliecināt Annu un piemeklēt viņai tādus aksesuārus, kurus sievietei būs ērti nesāt kā ikdienā, tā arī svētkos?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunā ar Janu Duļevsku raidījuma vadītāja Gita atklāja, ka TV dīvai nemaz nav neviena cauruma ausīs, tādēļ Jana nēsā klipšus. Pati smej, ka izpirkusi visus klipšus, kas vien Latvijā atrodami!

Neaizmirsti, ka raidījuma vadītāji tev ir sagatavojuši īpašo aksesuāru horoskopu, kas atklās visus knifiņus un aksesuāru tipus, kādus būtu labāk jāizvēlas tieši tev.

Kopumā – padomi, aktualitātes, jautrība, sirsnīgas sarunas un labi pavadīts laiks!

Foto: raidījuma filmēšanas aizkulises

Piedalies konkursā un parādi arī pārējām savu modes aktualitāti šajā sezonā, kā arī smelies idejas pati, papildus saņemot dāvanu karti skaistumkopšanai un SPA 50 eiro vērtībā!

Skaties raidījumu ”Mans skapis – mana vizītkarte” jau šovakar plkst. 19:30 Kanālā 2!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl