”Man savām ģimenes sievietēm nekā nav žēl!” Uzzini, kā dāmas tiek pucētas Armanda Simsona ģimenē!

6 komentāri
”Man savām ģimenes sievietēm nekā nav žēl!” Uzzini, kā dāmas tiek pucētas Armanda Simsona ģimenē!
Foto: no A. Simosna personīgā arhīva

Hokeja un televīzijas runasvīrs Armands Simsons ar sievu Ivetu audzina trīs meitiņas – Patrīciju Paulu, Eimiju Polu un Heidiju Petru. Divas no meitām savu izlaidumu jau ir nosvinējušas, taču patīkamas emocijas par aizvadītajiem pasākumiem atmiņās glabā aizvien.

Meiteņu mamma Iveta apģērbu savām dāmām iecienījusi iegādāties interneta veikalos, jo uzskata, ka tur pieejams plašāks apģērbu klāsts nekā lielveikalos. Iepirkšanās process ir pilnīgā Ivetas pārvaldībā. Viņa atzīst, ka bieži atrastos pirkumus nerāda pat meitenēm, sagādājot pārsteigumu un parādot tikai tad, kad apģērbs jau nonācis viņas rokās.

Iespējams, daļai cilvēku interneta veikali asociējas ar vilšanos, jo apģērbu pirms iegādes nav iespējams pielaikot. Tomēr Armands ir optimistisks un stāsta, ka viņu ģimenē tā nav problēma, jo ir taču trīs meitas, katra ar saviem parametriem.

Armands Simsons

Armands Simsons
Gādīgs tēvs

“Vienmēr tiek sūtīti trīs gabali, kas nozīmē, ja nederēs vecākajai meitai, derēs vidējai meitai un ja nederēs vidējai, tad mazākajai noteikti derēs. Ja būs par lielu, nekas, derēs nākamgad!”

Foto

Visas četras ģimenes meitenes saviesīgos pasākumos cenšas ierasties tērpušās vienādos apģērbos, kas gan mammai, gan meitām ļoti iet pie sirds. Pieskaņojies ģimenes dāmām parasti ir arī tētis Armands. Vienots apģērbs gadu gaitā kļuvis jau par ģimenes tradīciju.

Simsonu ģimene necenšas sekot līdzi modes tendencēm, tā vietā, pērk apģērbu, kas patīk un labi izskatās. Tomēr vienreiz ir bijusi situācija, kurā pašiem nenojaušot, ģimene trāpījusi tieši desmitniekā un nokļuvusi preses lapās ar it kā uzvilktu slavenā zīmola ”Dolce & Gabana” kleitu. Armands atceras, ka sieva vienkārši ļāvusies pirkumiem internetā un iegādājusies trīs kleitas ar māju tematiku.

Izrādās, ka šādu kleitu izdevusi arī slavenā modes līnija, taču sieva Iveta to nav zinājusi. Kleitas bija iegādātas internetveikalā par mazām naudiņām un nekas neliecināja par to, ka tādas pašas tematikas kleita atrodama arī modes dizaineru piedāvājumos. Armands smej un stāsta, ka gadās apģērbties it kā sekojot līdzi modes tendencēm, taču nepamatoti, jo ģimene tomēr apģērbu izvēlas pēc principa – ja der un labi izskatās, tad var iegādāties.

Māsu garderobē atrodas daudz krāsu palete, sākot ar bēšām ikdienas kleitām, beidzot ar baltām volānu, spīdumu un spilgtu krāsu apģērbiem. Svinot Eimijas Polas bērnu dārza pabeigšanu, ģimenes jaunākās dāmas tērpās baltas krāsas kleitās ar sarkanām šleipēm viduklī, taču Iveta pieskaņoja sarkanu ziedu. Tas bija piesprausts pie sievietes kleitas.

Armands patīk sekot līdzi iepirkšanās procesam lielveikalos, jo viņam esot svarīgi, ka ģimenes dāmas izskatās labi. Vaicājot, vai Armands nav no vīriešiem, kurš stutē lielveikalu krēslus un spēlē telefonā spēlītes, kamēr sieva šiferē pa lielveikaliem, viņš atbild, ka telefonu spaida, taču tāpēc, lai sievu iemūžinātu ar kārotajiem tērpiem.

Armands Simsons

Armands Simsons
Gādīgs tēvs

”Gan mazām meitenēm, gan sievietēm labākajos gados ir jāvalkā kleitas. Viņām tās ļoti piestāv! Bet visvairāk man patīk skatīties kā mana sieva tās pielaiko.”

Video

6 komentāri