2 komentāri
“Man ir jauns vīrs, man jābūt formā visu laiku!” Olga Rajecka par attiecībām, meitu un kāzu kleitu!

Šoreiz ciemos pie raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte” vadītājas Gitas Šilderes uzaicināta latviešu estrādes dīva, burvīga māmiņa savai meitai, dziedātāja Olga Rajecka! Kā smej Olga, viņai audzināšana nekad nebeidzas un nepāriet, tā nemitīgi notiek vēl joprojām. Visi mākslinieci noteikti atceras no “Olgas disenītes” laikiem, un tas nozīmē, ka dziedātāja nav mamma tikai savai meitai Marijai, bet tāda bijusi arī daudziem saviem audzēkņiem!

Dziedātājas aprūpē pašlaik ir arī kāda jauna bērnu grupa no Madonas “Četri vienā”, kurā piedalās divas meitenes un divi puiši. Olga smej, ka pa šo visu laiku viņa ir bijusi audžumamma sešiem bērniem!

Māksliniece uzskata, ka viņas lielākais darbs dzīvē ir bijis tieši meitas audzināšana. Meita Olgas dzīvē ir lielākais gandarījums, jo esot viņa izaugusi par tiešām labu, jauku un skaistu sievieti! Dziedātāja ar lepnumu Mariju sauc par savu labāko draudzeni! Mātes dienā dziedātāja atzīst, ka katru gadu sajūtas nemainās, tās tikai kļūst stiprākas, un apziņa, ka meita ir tik tuva, dzīvi padara tikai rožaināku.

Olga Rajecka

Olga Rajecka
Dziedātāja

Es atceros, ka viņa bija pavisam maziņa, viņa man visu vasaru nesa puķes un teica – tas Tev Māmiņdienā!

Pagājušajā gadā viņa man uzrakstīja ļoti skaistu vēstuli, un es biju tik laimīga, ka viņa to uzrakstīja. Viņa par visu visvairāk pasaulē mīl mani.

Es vienmēr viņu atbalstu un atbalstīšu, un es zinu, ka viņa būs ļoti laba māmiņa kādreiz un arī ļoti laba sieva. Kādam paveiksies!

Foto

Katru reizi raidījuma ”Mans skapis – mana vizītkarte” studijas viesim – sabiedrībā zināmai dāmai – ir uzdots viens mājas darbs: sagatavot kādu tuvu un aktuālu apģērbu komplektu, par kuru arī varbūt ir kāds īpašs stāsts. Olga atzīst, ka viņai ļoti patīk sievišķīgas lietas, īpaši kleitas. Dziedātājas draudzene Ināra jau 20 gadus rūpējās par to, kā māksliniece izskatīsies uz skatuves! Ja kādā koncertā piedalās ļoti daudz mākslinieku, tad Olgai nepieciešams tērps kā nevienai!

Šad tad pie dziedātājas tēla veidošanas pieslēdzas arī māksliniece Elita Patmalniece! Viņa ar rokām ir izšuvusi īpašu tērpu, kas bija paredzēts “Turaidas roze” koncertam par godu grupas jubilejas gadam. Olga atzīst, ka šis tērps ir tik īpašs, ka to nav iespējams aizmirst! Tādēļ otrreiz, kādā citā koncertā dziedātāja šo tērpu nevalkā, jo tas domāts tieši “Turaidas rozes” koncertiem!

Olga Rajecka

Olga Rajecka
Dziedātāja

Elita man arī uzšuva kāzu kleitu, un es biju gada līgava!

Kādas attiecības dziedātājai ir ar modi un, kas vispār mājo viņas drēbju skapī? Skaties sirsnīgo interviju ar vienu no talantīgākajām un sievišķīgākajām sievietēm Latvijā – Olgu Rajecku!

Video

Raidījums ”Mans skapis, mana vizītkarte” katru svētdienas vakaru plkst. 19.30, Kanālā 2! Nepalaid garām, jo raidījuma komanda Tevi apsola informēt, izklaidēt, likt pasmaidīt, mēģināt saprast vai atjaunot zināšanas plašajā modes un stila pasaulē, lai Tu vienmēr un visur izskatītos lieliski!

Protams kā vienmēr arī sirsnīgas sarunas ar Latvijā zināmām un sievišķīgām dāmām par viņuprāt aktuālo un tajā pat laikā, par vērtībām, kas ir nemirstošas. Taču astroloģe Rita Riekstiņa Tevi priecēs ar jaunāko, aktuālāko un noderīgāko horoskopu, lai Tevi nekas neiespaidotu nelabvēlīgi! Mīlam dzīvi!

TOP komentāri

 • ārprats
  0 0 0

  ārprats

  Piedot Olga es tev varu par tām ,,Olgas disenītēm'' bet aizmirst nekad! Es nekad negribētu lai kādam bērnam būtu tāda māte kāda esi tu,tu tiešām būtu ļaunā pamāte no ,,Sniegbaltīte un septiņiem rūķīšiem,pat pēc divdesmit gadiem,kad par tevi kaut ko nejauši lasu man sirds sažņaudzās sāpēs.Ne jau tāpēc ka mana meita nedabūja tavas godalgotās vietas,bet tikai par tavu briesmīgo atieksmi,ņirgāšanos. Piedod man ,bet no dīvas tu esi ļoti tālu.Tavā vecumā tev vēl ļoti daudz jāmācās kā jāuzvedās uz skatuves,kāpēc ir tā kad es skatos labu koncertu televīzijā vis ir ok,bet kad parādies tu ar savu uzvedību,piedod ,briesmīgi.Esi saprātiga un lai tev veicas!
 • kaut visus
  0 0 0

  kaut visus

  Noželojami..nu nav Latvija nevienas dīvas, Un Rajecka ir tikai anekdote , ar savu pļercošo balsi nu gan ir ,, izsitusies ,, uz dīvas statusu..pilnīgs ārprats....Bet ko nu mēs varam gribēt, kada tauta , tads prezidents un blejošas dziedātājas.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl