Komentāri
Māksliniece Ieva Bondare, stila padomi un horoskopi! Nenokavē – ”Mans skapis, mana vizītkarte” jau šovakar!

Intervija un padomi no brīnišķīgās mākslinieces Ievas Bondares, speciāli piemeklēts apģērbu komplekts šim krāsainajam pavasarim no stilistes Anitas Altmanes un atklāti knifiņi kā šosezon izskatīties apburoši. To visu redzēt būs iespēja jau šovakar, pirmajā ”Mans skapis, mana vizītkarte” raidījumā!

Šarmantās stilistes Gitas Šilderes pavadībā tiks atklāti jaunākie un krāšņākie šīs sezonas knifiņi un modes aktualitātes! Neticēsiet, bet raidījuma veidotāji ir parūpējušies, lai jūs dārgās dāmas uzzinātu visus jaunumus arī krāsu horoskopā visām zodiaka zīmēm!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atklājam jums nelielu ieskatu pirmā raidījuma filmēšanas laikā – tā teikt sniedzam uz paplātes pārraides aizkulises.

Foto

Piedalies konkursā un paārdi arī pārējām savu modes aktualitāti šajā sezonā, kā arī smelies idejas pati, papildus saņemot dāvanu karti skaistumkopšanai un SPA 50 eiro vērtībā!

Skaties raidījumu ”Mans skapis, mana vizītkarte” jau šovakar, kanālā 2, plkst. 19:35!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl