1 komentārs
“Ļoti veiksmīga nedēļa, kuru vērts izmantot ieceru īstenošanai un trakām idejām!” Horoskops visai nedēļai

Šī nedēļa, sākot ar 29. maiju, visām horoskopa zīmēm būs diezgan viegla un veiksmīga! Tas tādēļ, ka iesācies jauns Mēness cikls un pēdējās trīs maija dienas būs patiešām veiksmīgas, kas, izrādās, būs retums šajā vasarā!

Astroloģe Rita Riekstiņa akcentē, ka šī vasara mums visiem būs diezgan spontāna. Enerģija, kas virmos apkārt, būs aktīva un mazliet pat dulla, tomēr mijiedarbībā ar kaut kādiem saprāta rāmjiem un noteikumiem! Astroloģe iesaka šo laiku izmantot drosmīgām idejām, ko vēlamies īstenot šajā dzīvē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto

Maija beigās un jūnijā sākumā visam būs vieglāk pielāgoties, jo šajā laikā uguns enerģija nedaudz nomierināsies un kļūs vieglāk būt dažādās situācijās. Lai gan viss apkārt būs dinamisks un mainīgs, mūsu galvas strādās koncentrēti – mēs piedomāsim līdzi un spēsim loģiski visu izanalizēt un saprast, kas īsti notiek!

Video

TOP komentāri

  • Diāna Logina
    0 0 0

    Diāna Logina

    Paldies Rita Riekstiņa par lielisku prognozi lieliskai nedēļai!:)))

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl