“Lauvas atpūtā dosies tikai ziemā, bet Ūdensvīri baudīs festivālus!” Atvaļinājuma horoskops katrai zīmei!

3 komentāri
“Lauvas atpūtā dosies tikai ziemā, bet Ūdensvīri baudīs festivālus!” Atvaļinājuma horoskops katrai zīmei!

Vasara ir laiks, kad lielākā daļa vēlas doties baudīt atvaļinājumu. Tas var būt ne tikai ceļojums uz kādu tālāku vai tuvāku valsti, bet arī atpūta tepat Latvijā, pārsvarā lauku rajonos, pie dabas ar grāmatu padusē un iemīļoto dzērienu rokās! Astroloģe Rita Riekstiņa iepazīstina ar atvaļinājuma horoskopu katrai zodiaka zīmei!

Auniem šogad atvaļinājumā atpūsties būs ļoti grūti! Ja arī šajā vasarā sanāks iziet no ierastajiem darba rāmjiem, tad arī tas būs saistīts ar darbu! Tie var būt arī tālāki braucieni, bet, visticamāk, tāpat tiks apvienots patīkamais ar lietderīgo!

Vērši dosies vai nu kaut kur ļoti tālu un ilgi prom, vai paliks turpat savā ierastajā vidē!

Dvīņus sagaida ļoti dinamiska vasara – jūnijs, jūlijs ir aktīva atvaļinājuma laiks ar iespēju daudz būt kustībā.

Jaunavas savu lielāko atvaļinājuma laiku jau ir izsmēlušas  – ceļojumiem un atpūtai bagāts bija jau viss pavasaris! Šīs zīmes pārstāvji atkal aktivizēsies un ceļojumā dosies rudenī, aptuveni oktobrī!

Vēžiem tuvākais laiks atvaļinājumam ir rudens. Vasarā šīs zīmes pārstāvji vairāk atpūtīsies darot darbus savās mājās.

Savukārt Lauvas atvaļinājumā dosies tikai ziemā, jo, kad saule vairs mūs neaplaimos tepat Latvijā, šīs zīmes pārstāvji dosies to meklēt citviet!

Foto

Mežāžiem būs grūti ļauties ceļojumiem un atpūtai – šīs zīmes pārstāvji vairāk rīkosies spontāni!

Ūdensvīrus uz atpūtu vairāk mudinās cilvēki – vienalga, draugi vai radi, bet festivāli tiks apmeklēti!

Savukārt Zivis ir vai nu izceļojušās pavasarī, vai ceļos ziemā, jo vēlēsies aizmukt no aukstuma, kas tajā laikā valdīs pie mums Latvijā!

Svari atpūtai priekšroku dos draugu un ģimenes kompānijā! Videi, kurā viņi jūtas ērti un var nedomāt par ikdienas darbu!

Skorpionam būs aktīva vasara un ar ļoti biežiem, bet īsiem izbraucieniem uz tuvākām vai tālākām ārzemēm. Laiks tiks saplānots pēc principa – tagad es nedaudz pastrādāšu, tagad atpūtīšos!

Strēlnieki atpūtīsies rudenī, bet ar lielu vērienu! Šīs zīmes pārstāvji parasti mēdz ieiet “galējībās”, tā arī būs šoreiz, kad runa ir par atvaļinājumu – viņi nostrādāsies kārtīgi līdz spēka izsīkumam un tad atpūtīsies!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl