Kaut kas joprojām no tā “kedaiņa” ir palicis! Sirsnīga saruna ar sievišķīgo Māru Upmani–Holšteinu!

1 komentārs
Kaut kas joprojām no tā “kedaiņa” ir palicis! Sirsnīga saruna ar sievišķīgo Māru Upmani–Holšteinu!

Raidījuma “Mans skapis – mana vizītkarte” trešajā raidījumā vadītāja Gita Šildere ciemos aicina vienu no sievišķīgākajām Latvijas skatuves māksliniecēm un dziedātājām, grupas “Astro’n’out” līderi, Māru Upmani-Holšteinu!

Dažus gadus atpakaļ, dziedātāju Māru klausītāji iepazina bohēmiskākā un alternatīvākā imidžā un noteikti daudzi no viņiem ir ievērojuši māksliniecē nelielas pārmaiņas.

Māra Upmane - Holšteina

Māra Upmane-Holšteina
Grupas “Astro’n’out” līdere

Es laikam joprojām mulstu, ja mani piesaka kā vienu no sievišķīgākajām skatuves māksliniecēm. Man liekas, ka man viss ir tāds komplekts – kaut kas ir sievišķīgs, bet kaut kas joprojām no tā “kedaiņa” ir palicis.

Manuprāt, tā galvenā atslēga arī ir atrast pareizo balansu. Neaiziet pavisam vienā, vai otrā galējībā. Bet jā, skatuve ir mani uzveikusi!

Māra Upmane-Holšteina savu izteikumu par skatuvi un imidža maiņu attiecināja uz to, ka nu ir arī pienācis brīdis, kad dziedātāja uz skatuves uzstājās augstpapēžu kurpēs, kas viņas prāt viņai pašai pirms sešpadsmit gadiem būtu likusies tīrākā nodevība. Skatuve prasa savu.

Dziedātāja atzīst, ka arī fakts un notikums, kad sieviete kļūst par mammu, maina to kā viņa jūtās un kā viņa vēlas sevi prezentēt.

Foto

Katru reizi raidījuma “Mans skapis – mana vizītkarte” studijas viesim – sabiedrībā zināmai dāmai ir uzdots viens mājas darbs: sagatavot kādu tuvu un aktuālu apģērbu komplektu par kuru arī varbūt ir kāds īpašs stāsts. “Astro’n’out” līdere Māra, kura kopā ar grupu nesen noslēdza koncerttūri “Satiksimies tiksimies”, kas bija jaunā albuma prezentācijas tūre, un kā tādās reizēs pienākas, tiek izgatavots arī speciāls skatuves tērps!

Māra Upmane - Holšteina

Māra Upmane – Holšteina
Grupas “Astro’n’out” līdere

Nevari īsti pateikt cik tieši tērpus, jo tērpi tā kā komplektējas, bet nu es varētu sākt ar pašu pirmo tērpu!

– Rozā, metāliska materiāla kleita ar volāniem, tātad tur ir tas sievišķīgais, bet audums ir ļoti vienkāršā piegrieznē, īss garums, klasisks fasons, bet, manuprāt, viņš ir ļoti ērts, jo viņā var viegli kustēties!

– Uzvelku kimono virsū, kas savukārt tiek izmantots skatuves uznācienam, un tikai pēc tam apakšā atklājas šī rozā kleita un tad viņa “spēlē” pilnīgi citādāk.

Man patīk, ka krasas ir reizē neitrālas, bet reizē arī piesātinātas. Tāds interesants salikums – it kā gaiši rozā, bet ar to spīdumu.

Galvenais par ko tiek domāts, lai tērps labi strādā kopā ar skatuves gaismām!

Ak, šie noslēptie ausu monitori!

Grupas “Astro’n’out” līdere un viena no sievišķīgākajām skatuves māksliniecēm – Māra Upmane Holšteina saviem klausītājiem un raidījuma “Mans skapis – mana vizītkarte” skatītājiem sarunas laikā atklāja vienu interesantu knifiņu par ko parasti klausītājs vidējais pat nebūs aizdomājies.

Visiem skatuves māksliniekiem koncerta laikā nepieciešams kaut kur paslēpt ausu monitori. Māra jau ir apspriedusi ar citām Latvijas dziedātājām, kuras ir slavenākās vietas, kādās tas tiek slēpts. Daudzas piestiprinot uztvērējkastīti pie garajām zeķēm, bet tas nav īsti parocīgi, ja uzstāšanās laikā nepieciešams regulēt skaļuma pogu.

Tieši tamdēļ Mārai visos skatuves tērpos/ kleitās sānā ir izgriezts caurums caur kuru iet vads pāri mugurai un otrs kastītes gals jeb austiņas tiek piestiprināta ausī! Protams, ka savas karjeras laikā, Mārai ir gadījušās situācijas, kad šujot tērpu par šo caurumu tiek piemirsts un pirms uzstāšanās pārņem mērena panika, jo skaidrs ir tas, ka auss monitoru nav kur piestiprināt! Bet tas viss esot veiksmīgi atrisināts uz vietas ar šķēru palīdzību!

Skaties video interviju un uzzini, kādas ir Māras attiecības ar džinsa audumu un, no kā dziedātāja ir atteikusies, lai ikdienā ieekonomētu laiku!

Video

Raidījums “Mans skapis – mana vīzītkarte” katru svētdienas vakaru plkst. 19:30, Kanālā 2! Nepalaid garām, jo raidījuma komanda Tevi apsola informēt, izklaidēt, likt pasmaidīt, mēģināt saprast, vai atjaunot zināšanas plašajā modes un stila pasaulē, lai Tu vienmēr un visur izskatītos lieliski tikai ar nelielu piepūli!

Protams kā vienmēr arī sirsnīgas sarunas ar Latvijā zināmām un sievišķīgām dāmām par viņuprāt aktuālo un tajā pat laikā, par vērtībām, kas ir nemirstošas. Taču astroloģe Rita Riekstiņa Tevi priecēs ar jaunāko, aktuālāko un noderīgāko horoskopu, lai Tevi nekas neiespaidotu nelabvēlīgi! Mīlam dzīvi!

TOP komentāri

  • Olis
    +1 +1 0

    Olis

    Raidījums galīgi nerullē. Nav vaina viesos vai vadītājā, bet konceptā. Tāds nabadzīgs, atgādina tukšu ledusskapi.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl