Komentāri
“Ja man parāda palmu, es esmu laimīgs!” Dziedātājs Lauris Reiniks sev piedēvējis ceļotāju vīrusu

Jūnijs, jūlijs, augusts – trīs kalendārās vasaras mēneši, ko mēs Latvijā tradicionāli izmantojam atvaļinājumiem! Dziedātājs Lauris Reiniks atpūtu cenšas baudīt ne tikai vasaras laikā, daudzi viņu varētu dēvēt par rūdītu ceļotāju!

Dziedātājs Lauris Reiniks sev piedēvējis ceļotāju vīrusu. Kā ir brīvs laiks, tā dodas uz ārzemēm un, atbraucot no ceļojuma, uzreiz plāno nākamo.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lauris Reiniks

Lauris Reiniks
kaislīgs ceļotājs

Es vispirms sameklēju lētākās aviobiļetes! Ir tāds portāls “Skyscener” – debesu skeneris, un tad es atrodu tur lētāko biļeti, un daru to patiešām laicīgi!

Ja dziedātājs dodas uz valsti, kurā nedzīvo neviens no viņa draugiem vai paziņām, pēc aviobiļešu iegādes uzreiz meklē viesnīcu! Lauris Reiniks iesaka uz tā tautā dēvēto “silto galu”, piemēram, Karību salām, vislabāk doties tieši pirmajās divās janvāra nedēļās. Jo, pēc statistikas, cilvēki visu naudu ir iztērējuši Jaunā gada svinībām un Ziemassvētkiem. Viens, ka aviobiļetes ir lētākas, bet otrs – daudzi cilvēki tajā laikā nelido, un to vajag izmantot!

Foto

Reizi gadā Lauris Reiniks dodas tālākā braucienā – pāri okeānam un cenšas ieplānot arī pāris tuvākus ceļojumus pa Eiropu. Mīļākais dziedātāja galamērķis ir Amerika!

Lauris Reiniks

Lauris Reiniks
kaislīgs ceļotājs

Tur ir viss – daba, kalni, okeāns un palmas. Ja man parāda palmu, es esmu laimīgs. Visur apkārt runā angliski, es atjaunoju savas valodas zināšanas. Tā kultūras dažādība, cilvēku dažādība! Un tas plašums un lielums Amerikā – tas man patīk!

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl