“Ja man parāda palmu, es esmu laimīgs!” Dziedātājs Lauris Reiniks sev piedēvējis ceļotāju vīrusu

0 Komentāru
“Ja man parāda palmu, es esmu laimīgs!” Dziedātājs Lauris Reiniks sev piedēvējis ceļotāju vīrusu

Jūnijs, jūlijs, augusts – trīs kalendārās vasaras mēneši, ko mēs Latvijā tradicionāli izmantojam atvaļinājumiem! Dziedātājs Lauris Reiniks atpūtu cenšas baudīt ne tikai vasaras laikā, daudzi viņu varētu dēvēt par rūdītu ceļotāju!

Dziedātājs Lauris Reiniks sev piedēvējis ceļotāju vīrusu. Kā ir brīvs laiks, tā dodas uz ārzemēm un, atbraucot no ceļojuma, uzreiz plāno nākamo.

Lauris Reiniks

Lauris Reiniks
kaislīgs ceļotājs

Es vispirms sameklēju lētākās aviobiļetes! Ir tāds portāls “Skyscener” – debesu skeneris, un tad es atrodu tur lētāko biļeti, un daru to patiešām laicīgi!

Ja dziedātājs dodas uz valsti, kurā nedzīvo neviens no viņa draugiem vai paziņām, pēc aviobiļešu iegādes uzreiz meklē viesnīcu! Lauris Reiniks iesaka uz tā tautā dēvēto “silto galu”, piemēram, Karību salām, vislabāk doties tieši pirmajās divās janvāra nedēļās. Jo, pēc statistikas, cilvēki visu naudu ir iztērējuši Jaunā gada svinībām un Ziemassvētkiem. Viens, ka aviobiļetes ir lētākas, bet otrs – daudzi cilvēki tajā laikā nelido, un to vajag izmantot!

Foto

Reizi gadā Lauris Reiniks dodas tālākā braucienā – pāri okeānam un cenšas ieplānot arī pāris tuvākus ceļojumus pa Eiropu. Mīļākais dziedātāja galamērķis ir Amerika!

Lauris Reiniks

Lauris Reiniks
kaislīgs ceļotājs

Tur ir viss – daba, kalni, okeāns un palmas. Ja man parāda palmu, es esmu laimīgs. Visur apkārt runā angliski, es atjaunoju savas valodas zināšanas. Tā kultūras dažādība, cilvēku dažādība! Un tas plašums un lielums Amerikā – tas man patīk!

Video

0 Komentāru