Komentāri
“Es esmu atlaižu cienītāja, jo par apģērbu negribu pārmaksāt!” Janas Duļevskas stila padomi

Televīzijas raidījumu vadītāja, divu dēlu mamma, kā arī stila un skaistuma ikona Latvijā Jana Duļevska raidījumā “Mans skapis, mana vizītkarte” atklāj savus stila noslēpumus un knifiņus, kā izskatīties satriecoši katru dienu!

TV dīva atzīst, ka ir nācies dzīvē draudzenēm izlīdzēt ar kādu stila padomu, bet pārāk ar to neaizraujas, jo katram ir sava gaume, sava stila izjūta un kaut ko ieteikt ir kā balansēt uz robežas. Jana neuzskata, ka varētu būt stila ikona, jo viņai arī esot dienas, kad mugurā tiek savilktas visādas drēbes un, pēcāk izejot no mājas, nepamet sajūta, kādēļ es ko tādu esmu uzvilkusi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jana bieži vien, dodoties līdzi bērniem uz turnīriem, atļaujas iepriecināt arī sevi un iegādājas ko sen kārotu. Arī armijas stila žakete, ko Jana ir izvēlējusies uzvilkt uz raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte” studiju, ir pirkta ārzemēs!

Jana Duļevska

Jana Duļevska
TV dīva

Es pārsvarā iepērkos, kaut kur aizbraucot uz ārzemēm vai ar atlaidēm. Es esmu atlaižu cienītāja, jo par apģērbu negribu pārmaksāt, bet, protams, arī latviešu dizainerus esmu iecienījusi. Jāatbalsta savējie!

Šovā “Es mīlu Tevi Latvija” Jana valkā tika latviešu dizaineru radītos tērpos, jo, tā kā šovs ir par un ap Latviju, arī tērpiem jābūt atbilstošiem!

Katru reizi raidījuma ”Mans skapis – mana vizītkarte” studijas viesim – sabiedrībā zināmai dāmai – ir uzdots viens mājas darbs: sagatavot kādu tuvu un aktuālu apģērbu komplektu, par kuru arī varbūt ir kāds īpašs stāsts. Šoreiz līdzi uz raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte” ierakstu TV dīva paņēma Indras Salcevičas radīto un dāvāto tērpu, kas Janai ir ļoti īpašs!

Foto

Apģērba komplekts, kurš Janai no rītiem nesagādā galvas sāpes un, ātri uzvelkot, var skriet savās darīšanās, ir ādas legingi vai džinsi. Pārsvarā tās esot bikses, jo tā ir ērtāk. Jana atzīst, ka neseko līdzi modes tendencēm, un viņa iecienījusi valkāt to, kurā viņai ir ērti! Apģērba krāsu parasti izvēlas tādu, lai piestāv sejai un kopējam tēlam un kurā galvenokārt jūtas ērti.

Kādas attiecības TV dīvai Janai Duļevskai ir ar aksesuāriem un vai zināji, ka viņa nēsā tikai auskarus ar klipšiem? Skaties sirsnīgo interviju ar vienu no stilīgākajām sievietēm Latvijā!

Video

Raidījums ”Mans skapis, mana vīzītkarte” katru svētdienas vakaru plkst. 19:30, Kanālā 2! Nepalaid garām, jo raidījuma komanda Tevi apsola informēt, izklaidēt, likt pasmaidīt, mēģināt saprast, vai atjaunot zināšanas plašajā modes un stila pasaulē, lai Tu vienmēr un visur izskatītos lieliski!

Protams kā vienmēr arī sirsnīgas sarunas ar Latvijā zināmām un sievišķīgām dāmām par viņuprāt aktuālo un tajā pat laikā, par vērtībām, kas ir nemirstošas. Taču astroloģe Rita Riekstiņa Tevi priecēs ar jaunāko, aktuālāko un noderīgāko horoskopu, lai Tevi nekas neiespaidotu nelabvēlīgi! Mīlam dzīvi!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl