Komentāri
“Džinsi ir apģērbs, ko var nēsāt no rīta līdz vakaram!” Anita Altmane atklāj knifiņus džinsu pasaulē!

Visbiežāk termins “džinsi” tiek attiecināts uz zilo džinsu biksēm ar metāla kniedēm. Tās izgudroja Rīgā dzimušais Džeikobs Deiviss un patentēja 1873. gadā kopā ar Levi Strausu. Līdz 1950. gadiem džinsus lielākoties valkāja kovboji tāpēc, ka tie bija izturīgāki par auduma biksēm. Pirmās sieviešu džinsu bikses tika radītas pirms nepilniem 90 gadiem – 1934. gadā.

Runā, ka tieši kino leģenda Merilina Monro sabiedrībai pierādīja, ka džinsu biksēs sieviete izskatās seksīgi, viņai par godu arī radīti vairāki džinsu modeļi.

Stiliste Anita Altmane ir viena no vadošajām Latvijas modes māksliniecēm, stilistēm ar vairāk nekā 10 gadu profesionālo pieredzi. Veidojusi neskaitāmus žurnālu vākus, modes skates un reklāmas kampaņas! Šoreiz raidījuma “Mans skapis – mana vizītkarte” veidotāji Anitu saveda kopā ar žurnālisti Zani Dumbri, kuras lielākā aizraušanās ir skriešana. Viņas drēbju skapī ir vairākas džinsu bikses, bet tās kalpo par vietu, kur krāties putekļiem.

Anita uzskata, ka Zanei vispiemērotākie būs tumši zili džinsi, jo tie kājām liks izskatīties slaidākām un padarīs koptēlu elegantāku!

Anita Altmane

Anita Altmane
stiliste

Džinsi ir tā lieta, ko var mūsdienīgā garderobē nēsāt no rīta līdz vakaram! Respektīvi, ja dienā uzvilkta kokvilnas blūze, tad vakarā var uzvilkt spīdīgu žaketīti un laiviņkurpes, un ir gatavs tērps pasākumam!

Foto

Mulsinošs daudziem varētu šķist arī sezonas aktuālais džinsu modelis – saīsinātās kļošenes. Taču parastām džinsu biksēm ieteicams uzlocīt šauru džinsu galus, veiksmīgāk gan izskatīsies, ja tām būs gaišāka iekšpuse.

Anita iesaka, ja ir vēlme džinsus iekļaut kā pamata apģērba gabalu savā garderobē, tām nepieciešams būt klasiskām. Seksīgie plēsumi esot jau no modes izgājis posms, taču tas vēl joprojām piestāv jaunām meitenēm, jo rada “grunčīgu” stiliņu sajaukumā ar sportisko.

Anita Altmane

Anita Altmane
stiliste

Sportiski aktīvām meitenēm gurnos izspiežas muskuļi, kas lielākajai daļai sieviešu nepatīk. Džinsu biksēs ļoti var redzēt katru kontūriņu. Tādēļ nepieciešams vilkt garāku augšiņu, kas ir pāri stakles daļai!

Video

Uzzini šā brīnišķīgā apģērbu komplekta cenas!

Lasi vēl