Dievini treniņbikses, bet vai tādās var iet uz ielas? Sievišķīgs sportiskais stils Ginta Budes acīm

Pievienot komentāru
Dievini treniņbikses, bet vai tādās var iet uz ielas? Sievišķīgs sportiskais stils Ginta Budes acīm

Vai arī Tu vēlies valkāt sportiska stila apģērbu, bet tomēr izskatīties sievišķīgi un eleganti? Vai arī Tu vasarā vislabāk valkā zempapēžu apavus, un ideālā variantā, ja māki sakombinēt, tad izvēlies tieši botas vai kedas? Dažreiz sakombinējot “nepareizās” drēbes var nonākt pie gala rezultāta, kas saucas – “svētdienu pavadu mājās”, nevis stilīgi un aktuāli! Meklē pareizās atbildes? Talkā nāk raidījuma ”Mans skapis, mana vizītkarte” komanda un modes dizainers Gints Bude!

Šoreiz apģērba un stila etiķetes eksperts, kurš bija pirmais pēc Latvijas neatkarības atgūšanas, kurš atvēra savu modes namu un sāka profesionālu modeļu apmācību savā tērpu demonstrētāju studijā, Gints Bude centīsies aktuālā sportiskā stila komplektā ieģērbt raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte” modeli Alīsi, kura savukārt, pašlaik strādā par stjuarti, tāmdēļ ikdienu pavada klasiskā un pat nedaudz elegantā apģērbā.

Abi satiekas un uzreiz dodas uz veikalu Zara, kurā atrod pavisam īsus, baltus šortiņus un tikpat īsu, mazu, baltu augšinu, kas vairāk atgādina tenisa spēlētājas ietērpu. Lai cik arī sākotnēji šādi apģērbu gabali nešķistu sportiski, Gints Bude tomēr nolemj tos ņem līdzi uz pielaikošanas kabīni, piebilstot, ka tam visam nepieciešams, kas sievišķīgāks un apjomīgāks.

Tālāk stilists atrod spilgti zaļas krāsas topiņu, kas vairāk atgādina plānu vasaras kleitiņu, vai tuniku! Apģērba caurspīdīgums ļauj vieglāk saredzēt, kas slēpjas zem apakšā, kas arīdzen apģērbu komplektam lika izskatīties ne tik ļoti vairs sportiskam, bet tieši otrādi – romantiskam un sievišķīgam!

Gints Bude

Gints Bude
Modes dizaineris

Neskriet līdzi šiem maģiskajiem cipariem, bet sākt domāt, kas man būtu nepieciešams? Ar ko es vislabāk varu savu garderobi papildināt? Un tieši tām meitenēm, kurām liekas, ka skapis no drēbēm vai lūst, iesaku padomu – vairāk izvēlēties aksesuārus. Jo tieši šie apģērbu papildinājumi ir tās lietas, kas izveidotajos apģērbu komplektos visvairāk pietrūkst!

Foto

Lai vai kā Jūs sakomplektētu sportiskā stila apģērba gabalus, modes dizainers Gints Bude uzsver, ka svarīgākais šājā visā ir apavi! Bet galvenais uzdevums pašlaik ir atrast jaku, jo kā zināms mūsu Latvijas vasaras mēdz būt diezgan vēsas! Gints Bude iesaka košo augšiņu notušēt ar bēšakas krāsas jaku, lai kopā neizskatās pārāk koši!

Izvēloties apavus, tiem noteikti nav jābūt tieši sporta stila apaviem kā piemēram kedām, vai botām, bet tie var būt klasiski ikdienas zempapēžu apavi ar kādu sportisku noti, piemēram biezāku zoli! Visus knifiņus un padomus no modes dizainera Ginta Budes uzzini skatoties raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte” sagatavoto padomu video!

Video

Uzzini šī brīnišķīgā apģērbu komplekta cenu!

Lasi vēl