Komentāri

Ja visas 12 horoskopa zīmes sadala četrās stihijās – gaiss, zeme, ūdens un uguns, pēc astroloģes Ritas Riekstiņas domām, tas vairāk paskaidro, kas tad mūs katru tik individuāli veido un kādēļ mēs nēsājam tieši tādus aksesuārus un ne citādākus.

Aksesuāri mūsdienās ir gandrīz katras sievietes viena no ikdienas sastāvdaļām. Daudzas savu dzīvi nevar nemaz iedomāties, ja no rīta uz rokas nav aplikts pulkstenis vai ausīs ielikti auskari! Tomēr, pavērojot apkārt, ir skaidrs tas, ka mēs katra izvēlamies citādākus aksesuārus, izceļot dažādas ķermeņa vietas – citas vairāk izrotā savu galvas zonu, citas tieši otrādāk – akcentu liek tieši uz rokām, izmantojot gredzenus, rokassprādzes un pulksteņus!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Astroloģe Rita Riekstiņa kā špikeri iesaka izmantot piederību attiecīgajai stihijai:

  • Ūdens – Vēzis, Skorpions, Zivis
  • Gaiss – Dvīņi, Ūdensvīrs, Svari
  • Zeme – Mežāzis, Jaunava, Vērsis
  • Uguns – Auns, Lauva, Strēlnieks

Ja esi kāda no uguns zīmēm, tad tas nozīmē, ka Tu vienmēr esi pamanāma – ar diezgan lielu uzsvaru uz galvas zonu – seju!

Vai nu tās ir sarkanas lūpas, vai kaut kas uz galvas – cepures vai puķes. Nav akcents uz kvalitāti, bet uz to, cik šis cilvēks ir spilgts, redzams un pamanāms!

Foto

Ūdens stihiju zīmēm ir raksturīgs noslēpums, arī apģērbā. Parasti šiem cilvēkiem patīk gari svārki, vai kleitas un ar akcentu, piemēram šķēlumu. Aksesuāri parasti šiem cilvēkiem ir viegli, no dabīgiem materiāliem, tās var būt pat auduma rotas!

Pretēji ir zemes stihijas zīmēm – šie cilvēki izvēlās aksesuārus ar vērtību. Tie noteikti ir maz un askētiski, bet ar savu nozīmi, kas savukārt šajos cilvēkos rada prestižu!

Runājot par gaisa enerģiju, tur visbiežāk var novērot kādus mainīgus stilus. Vai nu kādas nesaderīgas lietas, vai nu kaut kas ar krāsām, jo gaiss pats virmo un šis cilvēks grib nākt ar šo svaigo elpu ar kaut kādu dažādību. Pārsvarā viegli toņi, kaut kādi spīdumiņi, bet ne spēcīgi akcenti.

Varbūt šo, mūsu izvēli vairāk paskaidro tieši šo četru stihiju zīmēm piedēvētās spilgtākas īpašības:

  • Uguns – līderis un spēks,
  • Gaiss – prāts, saskarsme, savstarpējā apmaiņa,
  • Zeme – mērķis, patstāvība, praktiskums,
  • Ūdens – iekšējā pasaule, jūtas, intuīcija.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl