Komentāri
“Agrāk savu stilu uzticēju tēvam, viņš vienmēr trāpīja desmitniekā”! Atklāta saruna ar Aiju Andrejevu
Foto: Liene Pētersone

Šoreiz ciemos pie raidījuma ”Mans skapis, mana vizītkarte” vadītājas Gitas Šilderes uzaicināta latviešu dziedātāja Aija Andrejeva! Par savu izlaidumu māksliniece atceras kā vakar. Viņa vēlējās sev jaunu, skaistu kleitu, tādēļ toreiz devās uz Rīgu, lai to iegādātos, bet neko sev piemērotu neatrada.

Viņa savu izlaiduma kleitu bija iztēlojusies ar lielu izgriezumu muguras daļā, bet tā kā nekur tādu atrast neizdevās, viņa atcerējās par savu draudzenes mammu – Anniņas tanti, kura esot brīnišķīga šuvēja, kura arī īstenojusi visas Aijas vēlmes! Taču Aija atzīst, ka viņas lielākais stilists vienmēr ir bijis viņas tēvs.

Māksliniece vienmēr ir paļāvusies uz sava tēva gaumi, un viņš arī vienmēr to ir attaisnojis un trāpījis desmitniekā! Taču Aija smej, ka dažreiz viņš māksliniecei ir apgriezis matus tā, ka kauns iet uz skolu.

Runājot par vasaru, māksliniece atzīst, ka tā būs ļoti darbīga. Parasti Aijai vasarā iecienījusi valkāt plandošas hipijkleitas, taču ja ir vēsāks vakars, tad mugurā tiek vilkti džinsi, bet ja runa ir par koncertiem, tad viennozīmīgi tie būs latviešu dizaineri!

Aija Andrejeva

Aija Andrejeva
dziedātāja

Es neturos pie lietām, mantām – es tām nepieķeros, bet tagad ir tāda sajūta, ka koncertu tērpus es vēlētos pataupīt. Bet viņi krājās un krājās. Un godīgi sakot, man nav kur viņus likt. Bet par to es domāju, kur es viņus varētu glabāt tā, lai viņi saglabātos un es varētu vecumdienās paskatīties kā tas bija!

Lai viesotos raidījuma “Mans skapis, mana vizītkarte studijā, dziedātāja Aija Andrejeva atklāj, ka nestāvēja ilgi pie sava drēbju skapja, lai izvēlētos šim notikumam apģērbu. Ādas jaka ir viņas apģērba gabals un džinsu bikses viņa nesen iegādājās Londonā Vintage veikalā! Māksliniece atzīst, ka cepure ir viņas vizītkarte. Viņai mājās ir aptuveni septiņas platmales un hūtes.

Foto

Katru reizi raidījuma ”Mans skapis – mana vizītkarte” studijas viesim – sabiedrībā zināmai dāmai – ir uzdots viens mājas darbs: sagatavot kādu tuvu un aktuālu apģērbu komplektu, par kuru arī varbūt ir kāds īpašs stāsts. Aija Andrejeva līdzi paņēmusi mazo, melno vakarkleitiņu. Kokteiļkleita ir apģērbs ar kuru nekad nevarot nošaut greizi. Māksliniecei mājās ir aptuveni divdesmit šādas melnas kokteiļkleitiņas. Bet šo konkrēto, ko dziedātāja atnesusi līdzi ir pirmā kleita, ko viņa pati ir iegādājusies. Un nopirkusi viņu Aija ir Zviedrijā, tāpat kā pirmo savu ādas jaku!

Kādas attiecības dziedātājai ir ar modi un, kas vispār mājo viņas drēbju skapī? Skaties sirsnīgo interviju ar vienu no talantīgākajām un sievišķīgākajām sievietēm Latvijā – Aiju Andrejevu!

Video

Raidījums ”Mans skapis, mana vizītkarte” katru svētdienas vakaru plkst. 19.30, Kanālā 2! Nepalaid garām, jo raidījuma komanda Tevi apsola informēt, izklaidēt, likt pasmaidīt, mēģināt saprast vai atjaunot zināšanas plašajā modes un stila pasaulē, lai Tu vienmēr un visur izskatītos lieliski!

Protams kā vienmēr arī sirsnīgas sarunas ar Latvijā zināmām un sievišķīgām dāmām par viņuprāt aktuālo un tajā pat laikā, par vērtībām, kas ir nemirstošas. Taču astroloģe Rita Riekstiņa Tevi priecēs ar jaunāko, aktuālāko un noderīgāko horoskopu, lai Tevi nekas neiespaidotu nelabvēlīgi! Mīlam dzīvi!

Lasi vēl