”Manas mājas ar IKEA” 9. raidījumā dizainere iekārtos jumta istabu pusaudzim

Pievienot komentāru
”Manas mājas ar IKEA” 9. raidījumā dizainere iekārtos jumta istabu pusaudzim
PUBLICITĀTES FOTO

Devītajā ”Manas mājas ar IKEA” raidījumā interjera dizainere pārveidos istabu, kurā dzīvo pusaudzis, un uzdevums nebūs vienkāršs, jo istabai ir slīpie griesti, kas krietni samazina izmantojamo telpu. Turklāt dizainerei būs jāatrod vieta arī klavierēm un pusaudža mājdzīvniekiem – diviem degu.

Telpa muzikālam pusaudzim

Mamma Daina mājokļa pārvērtību raidījumam pieteikusi sava 14 gadus vecā dēla Mārtiņa istabu. Viņam šis ir lielu pārmaiņu gads – pusaudzis pavasarī absolvēs gan 9. klasi, gan mūzikas skolu. ”Būtu jauki, ja viņš varētu šo svarīgo posmu izdzīvot patīkamā telpā un gaisotnē. Viņš pats jau ir sācis iekārtot istabu atbilstoši savām vēlmēm, atvēlot savu naudiņu kādai interjerā nepieciešamai lietai,” stāsta Mārtiņa mamma.

Vaicājot, ko puisis sagaida no pārvērtībām, Mārtiņš atbild, ka cer ieraudzīt tumšas sienu krāsas, atpūtas stūrīti un galdu, kas aizņemtu mazāk vietas nekā esošais. Šobrīd viņa istabā saliktas dažādas mēbeles, kas palikušas pāri no citu istabu iekārtojumiem, tāpēc telpā trūkst vienotības.

Puisis vēlas stilīgu un funkcionālu istabu, kurā atrastos vieta arī klavierēm un viņa mājdzīvniekiem degu, kas mitinās lielā, kopā ar tēti izgatavotā būrī.

Jumta istabiņas iekārtošana būs īsts izaicinājums

Mārtiņa istabu pārvērst apņēmusies IKEA interjera dizainere Elīna Grieze. Viņas uzdevums nav vienkāršs, jo būs jāpielāgojas telpas sarežģītajai formai. ”Mārtiņa istaba atrodas mājas otrajā stāvā, un tā ir jumta istabiņa, kurai ir slīpie griesti. Telpa pati par sevi ir liels izaicinājums, jo tajā ir maz taisnu sienu, pie kurām būtu ērti izvietot mēbeles,” skaidro dizainere. Lai izveidotu ērtu un glītu interjeru, Elīnai nāksies izmantot netipiskus risinājumus, kā veiksmīgi sadalīt telpu.

Elīnai padomā daži interjera triki. To, kā gultas kājgalī ierīkot skapi un kā, spēlējoties ar mēbelēm interjerā, var izveidot interesantus un netipiskus telpas risinājumus ne tikai pusaudzim, skaties raidījumā ”Manas mājas ar IKEA” trešdien plkst. 21.00 kanālā TV3!

Par IKEA

IKEA mērķis ir radīt labāku ikdienas dzīvi daudziem. Uzņēmuma ikdienas biznesā tiek ievēroti ilgtspējas principi, un tas atbalsta dažādas iniciatīvas, kas rūpējas par bērniem un vidi. Jau kopš uzņēmuma dibināšanas 1943. gadā Zviedrijā IKEA piedāvā laba dizaina un funkcionālas mājokļa labiekārtošanas preces par pieejamu cenu. Šobrīd 50 pasaules valstīs ir vairāk nekā 420 IKEA veikalu. Baltijā ir divi IKEA veikali – viens Latvijā un viens Lietuvā, kā arī ir pieejamas trīs preču pasūtīšanas un saņemšanas vietas – divas Lietuvā un viena Igaunijā.