”Mana sirds ir tik dodoša, ka citi izmanto.” TV3 pārvērtību šova Madara par mīlas dēļ uzņemto kredītu slogu

7 komentāri
”Mana sirds ir tik dodoša, ka citi izmanto.” TV3 pārvērtību šova Madara par mīlas dēļ uzņemto kredītu slogu
Privātais arhīvs

Šonedēļ noslēgumu piedzīvoja TV3 šovs ”Gatava pārvērtībām”. Starp sezonas pēdējās sērijas varonēm bija 26 gadus vecā kasiere Madara Ustanova, kuru draugs atstājis ar salauztu sirdi un parādiem. ”Tagad to ir vieglāk pārdzīvot, jo jaunās pārmaiņas nākušas par labu. Vecie mati ir nogriezti, tas ir kā jauns sākums jaunai dzīvei,” to, ka TV šovs viņas dzīvi pagriezis pa 180 grādiem, portālam Skaties.lv atzīst jaunā sieviete.

Kā pēc uzmirdzēšanas TV ekrānā sarunā ar Skaties.lv stāsta Madara, viens no iemesliem, kādēļ viņa pieteikusies ”Gatava pārvērtībām”, bijusi vēlme tikt pāri depresijai, kas iestājusies pēc tam, kad jaunā sieviete piedzīvojusi mīļotā vīrieša nodevību. ”Pūrā” no vairāk nekā divus gadus ilgušajām attiecībām palikusi salauzta sirds un apmēram 4000 eiro liels parāds.

Draugs pametis ar salauztu sirdi un parādiem. TV3 pārvērtību šova varones skaudrā pieredze

”Bija brīži, kad pat no gultas negribēju celties, gribēju visam atmest ar roku. Vienkārši vairs negribējās dzīvot,” par savas dzīves zemāko Skaties.lv atklāj Madara.

Parādos iekuļas mīlas dēļ

Vēloties palīdzēt, Madara, kura jau trīs gadus strādā par kasieri veikalā ”Maxima”, uz sava vārda paņēmusi vairākus kredītus. Lai dzēstu parādus, viņai gadu ik mēnesi nākas šķirties no apmēram 400 eiro. Bijušais draugs viņai mēnesī pārskaita ap 50 eiro, bet ar to, protams, nepietiek.

”Par daudz uzticējos. Izrādījās, ka otrs cilvēks ir citādās domās. Viņš noteikti zināja, ka es esmu izpalīdzīgs cilvēks. Tādēļ arī sanāca, ka tagad maksāju viņa kredītus. Sāpīgi. Mana sirds ir tik dodoša, ka citi izmanto.

Draudzējāmies vairāk nekā divus gadus. Sākumā viņu iepazinu. Ticēju, ka mums būs kopīga nākotne, ģimene. Viņš arī divas reizes solīja bildināt. Bet nekā. Dzīvē ir visādi pavērsieni. No kļūdām mācās.

Tagad zinu, ka kādu laiku attiecības nevēlos. Gribu pabūt vienatnē un pārdomāt dzīvi,” skarbajā attiecību pieredzē dalās ”Gatava pārvērtībām” iepazītā sieviete.

Lai arī šodien Madara jūtas daudz labāk, viņa cer, ka viņas pieredze kalpos par mācību citām meitenēm: ”Ar šo visu es arī gribu pateikt pārējām meitenēm, ka nekad nevajag vīriešiem uzticēties un ļaut sevi izmantot. Ja vīrietis tev prasa naudu, labāk šķiries un ej projām neatskatoties. Vienalga, ka viņš saka skaistus vārdus, ka tevi mīl. Tiklīdz tev vairs nebūs naudas, tu viņam nebūsi vajadzīga.”

Sirds aicinājums – labdarība, mūzika un sports

Tieši rūgtā mācība attiecību jomā jaunajai sievietei likusi pievērsties brīvprātīgajam darbam ar dzīvniekiem: ”Sāku apmeklēt patversmi ”Ulubele”, un dzīvnieki ļāva aizmirst visas problēmas un atbrīvoties no negatīvām emocijām.”

Darbs ar dzīvniekiem un rosīšanās labdarības veikalā ”Otrā elpa” nav vienīgie Madaras aicinājumi. Viņas aizraušanās ir maratonu skriešana, ko gan pagaidām viņa dara iesācēju līmenī. Tādēļ daļa šovā iegūtās naudas balvas tiks investēta jaunu skriešanai piemērotu apavu iegādē.

Par otru daļu naudas Madara iecerējusi iegādāties kādu īpašu kleitu.

”Domāju iegādāties tādu kleitu, lai tā var kalpot par skatuves tērpu, kas varētu izcelt manu būtību. Es esmu maigs, jūtīgs cilvēks, es arī dziedu līganas dziesmas, un kleitai vajadzētu to akcentēt,” stāsta šova varone, kurai kopš skolas laikiem viens no hobijiem ir dziedāšana.

”Es pagājušajā gadā piedalījos šova ”X Faktors” atlasē Valmierā. Diemžēl tālāk netiku.

Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Esmu dziedājusi dažādos konkursos, 2013. gadā ieguvu 3. vietu ”Baltic Talant Show”, kurā piedalās dalībnieki no Baltijas valstīm, Krievijas, Zviedrijas un kas notiek uz prāmja ceļā uz Stokholmu. Tagad diemžēl kredītu dēļ konkursos nesanāk piedalīties, jo tam visam vajadzīgas finanses,” par otru aicinājumu – būt mūzikā – klāsta Madara.

Lai arī Madara ne reizi kāpusi uz skatuves, ”Gatava pārvērtībām” atlasē viņu pārņēmis stress, kādu nekad dzīvē nebija piedzīvojusi. Viņa ir gandarīta, ka sevi pārvarējusi. Tagad viņa priecājas par atgūto redzi, savukārt Natālijas Zolbergas stila padomus ņēmusi vērā arī pēc šova.

”Tagad es pārmeklēju savu drēbju skapi un cenšos atrast kaut ko līdzīgu tam, ko pielaikoju veikalā. Ikdienā cenšos vairāk valkāt svārkus. Ja bikses, tad vairāk tādas, kādas ieteica Natālija. Vēl mācos un savu apģērbu meklēju,” stāsta Madara.

Jaunās sievietes pārvērtības draugi un tuvinieki uzņēmuši ar sajūsmu: ”Viņi ir laimīgi, ka es varēju piedalīties šādā projektā, un priecīgi, ka beidzot arī es esmu laimīga. Es tagad esmu smaidīgāka un vairs neesmu tik depresīva.”