Komentāri

Ceturtdienas, 16. novembra, vakarā enerģiskās Ainas Poišas vadītajā šovā Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā kopā ar mammu kādu īpašu recepti atklāja dziedātāja un šova Izklausies redzēts zvaigzne Rūta Dūduma. Izrādās, šo maltīti Rūta gatavoja pirmo reizi mūžā.

Dziedātājas uzdevums bija pusstundas laikā pagatavot saldos “kinkeļus”, kur viena no sastāvdaļām ir ābols. ”Tā ir Rūtas omas recepte,” atklāj dziedātājas mamma bijusī dziedātāja, tagad kultūras nama vadītāja Ira Krauja-Dūduma. Par “kinkeļiem” Dūdumu ģimenē dēvē saldās klimpas.

Rūtai viss gāja no rokas, līdz pašā svarīgākajā brīdī – klipu vārīšanā – pieslēdzās mamma, lai meitai ierādītu, kā pareizi biezā masa jāliek katliņā.

”Mēs izbaudījās laiku kopā ar meitu. Kas var būt labāks par to?!” rezumē Rūtas mamma.

Foto

Dūdumu tandēmam pretim stājās šīs nedēļas pirmā un otrā raidījuma uzvarētājas Nikola Ķibilde un Linda Jezuna, kuru meistarstiķis šoreiz bija Krabju salāti.

Pēc šefpavāra lēmuma saldie “kinkeļi” izrādījās pārāki, un Rūtu un Iru šovā Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā redzēsim arī rīt.

Pilnu šova Mana mamma gatavo labāk nekā tavējā 39. sēriju skaties video!

Video

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl